Tıraşöncesi salyangoz sümüğü
ben ilk yağmur sonrası bir ikisini toplayıp tıraşa misafir ediyorum.
zaten allantoin pek bir faydalı.

Rakıyı biraz fazla aldım Smile Esprimi yaptınız tam anlayamadım Smile
(03/11/2016, Saat: 23:10)ustaci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rakıyı biraz fazla aldım Smile Esprimi yaptınız tam anlayamadım Smile

Afiyet bal şeker olsun Tongue
haftaiçi şaka, haftasonu ciddi Smile
videoda normalde bildiğimiz gibi yapışkan olan sümüğün, basınç altında kaygan, koruyucu özellikler sergilediğinden bahsediliyor.
%2 lik protein ve karbonhidrat %98 su tutup, sümük oluyormuş.

girişimci bir arkadaş bundan dünyanın ilk toz tıraş şeysini yapar gibi, telif istemez Tongue
Pek çok kozmetik ürününde kullanılıyor.
(04/11/2016, Saat: 00:03)LiuShang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pek çok kozmetik ürününde kullanılıyor.

ha biliyorum ilk mesajda yazıyor zaten.
onlarda farklı amaçla kullanılıyor.
ben kastettiğim salt tıraşa yönelik, saf sümük Tongue
(04/11/2016, Saat: 00:08)t.macgyver Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ha biliyorum ilk mesajda yazıyor zaten.
ben kastettiğim salt tıraşa yönelik, saf sümük  Tongue
Nasıl bir etki bırakacağını merak ediyorum. Rolleyes
Baslıgı okuyunca, kendimce dusunup, tıras mevzusuna ayırdıgım butce, zaman ve ilgi icin artık bir cizgi cekmem gerekirse, o cizgiyi salyangoz sumugunde cekmeye karar verdim. Smile
Sandalwoodlu salyangoz tiras sabunu kulaga hos gelmiyor degil Smile
(04/11/2016, Saat: 00:08)t.macgyver Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ha biliyorum ilk mesajda yazıyor zaten.
ben kastettiğim salt tıraşa yönelik, saf sümük
Sadece ağır nezleyken burun altını tahrişsiz alabilmeme bir anlam verememiştim, şimdi anladım...
(04/11/2016, Saat: 12:55)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Baslıgı okuyunca, kendimce dusunup, tıras mevzusuna ayırdıgım butce, zaman ve ilgi icin artık bir cizgi cekmem gerekirse, o cizgiyi salyangoz sumugunde cekmeye karar verdim. Smile
@dikdik_s bey,
hani amaç mükemmel tıraşa ulaşmağıdı. onca ürünü neden deneriz? belkim keramet sümüklüböcektedir.
(04/11/2016, Saat: 23:54)Men-Sup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sadece ağır nezleyken burun altını tahrişsiz alabilmeme bir anlam verememiştim, şimdi anladım...
Tongue

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Zeytin Sarayı Salyangoz Özlü Gliserinli Sabun hayzen 1 6,880 26/07/2014, Saat: 04:36
Son Yorum: elinoglu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: