En Son Ne Aldınız ?
@dikdik_s, üstad evet resim biraz büyük olmuş, kusura bakmayın. Düzelteceğim birazdan. Hizliresim.com sitesini kullanıyorum ben.
Haydi hayırlı tıraşlar...
@OnLyTNT
Aman ustad buyuk resim konusunda lafım size degil, genelde bazı resimler bende cok buyuk gozukuyor, hem bende mi sorun var ı ogrenmek icin hemde yukleyen arkadaslara boyut ayarı degistirilebilinir i soylemek icin yazdıydım.

@corpus36 dostum sagolasın.
Vie-long at kılı fırçanin düğümünü Tipsoft 22mm silvertip ile değiştirdik. Onur98 hocama teşekkürler.
700362fdbb791f162151580e2eabc649.jpg
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(27/10/2016, Saat: 00:18)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @bayercy
Komsum satıyordu. Dayanamadım ekledik koleksiyona. Huzurunuzda tekrar tesekkur ederim kendisine.
kdok76.jpg
Üstadım güle güle kullanın. Slim'siz koleksiyon eksik kalır
Gerci sizde vardır başka Slimler. Smile
(27/10/2016, Saat: 00:18)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @bayercy
Komsum satıyordu. Dayanamadım ekledik koleksiyona. Huzurunuzda tekrar tesekkur ederim kendisine.
kdok76.jpg

@dikdik_s üstat makine tertemiz görünüyor, hayırlı olsun, gülegüle kullanın. Ben severek kullanıyorum. Doğrusunu söylemek gerekirse aldığımdan beri tek kullandığım tıraş aleti oldu. İlk 3 ayar ATG için 2. perdede harika iş görüyor. Sıfır tahriş. İlk perde 5in üzerinde kullanıyorum günlük tıraşta. Agresif jiletlerle dokuza kadar yolu var. Zaten biliyorsunuzdur da, henüz tecrübe etmemiş ve kullanmayı düşünen forumdaşlara ek bilgi olması amacıyla not düşeyim dedim. Tekrar gülegüle kullanın.
(27/10/2016, Saat: 20:52)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vie-long at kılı fırçanin düğümünü Tipsoft 22mm silvertip ile değiştirdik. Onur98 hocama teşekkürler.
700362fdbb791f162151580e2eabc649.jpg

@Chinaski komşum, tam uzun ve geniş kupalar için olmuş. Çok beğendim. Güle güle kullanın.
(27/10/2016, Saat: 22:47)Lorenzo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Chinaski komşum, tam uzun ve geniş kupalar için olmuş. Çok beğendim. Güle güle kullanın.
Teşekkür ederim komşum, sap çok hoşuma gidiyordu, böyle çok daha güzel oldu.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
n2o9zt.jpg

Geldi en sonunda bugün Smile
Ben de @ihtilaf hocamin cok yalniz kaldigini, diger moderatorleri (adminimi kastetmiyorum) en son ne zaman online gordugumu hatirlamadigimi dusunuyordum.

Haddim degil ama bu foruma gerek maddi, gerekse manevi muazzam katki saglayan @cihankeskin hocami da moderator gormek isterim. Boylece ihtilaf hocamin yukude azalacaktir.

Edit: Ustteki mesajlar gidince benim mesaj cok anlamsiz kalmis Smile
(28/10/2016, Saat: 00:50)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Edit: Ustteki mesajlar gidince benim mesaj cok anlamsiz kalmis Smile

Durduramıyorm kendimi hala gülüyorum Big Grin
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: