En Son Ne Aldınız ?
Çocukken kullandığımız kalın uçlu kurşunkalemlere merak salmıştım bir suredir. Nihayet kavuştuk.

e1d7d0b513fd6eb99161275b59892647.jpg
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
(26/10/2016, Saat: 19:51)crionics Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çocukken kullandığımız kalın uçlu kurşunkalemlere merak salmıştım bir suredir. Nihayet kavuştuk.

e1d7d0b513fd6eb99161275b59892647.jpg

Caran D'ache 849 Portmin
Faber Castell TK 4600
Staedtler Mars Technico  Yanılmadıysam kadro böyle Smile Kardeşim güle güle kullan. Bu aralar bende kalemlerle pek haşır neşirim. Hayırlısı bakalım.

Madem çocukluğa gittik, bir tavsiye de benden olsun.
166ddl5.jpg
Kalemi yeni keşfettim, bizim çocukluğumuzda böyle afilli kalemler yoktu. Ama yıllarımız bu tarz kalemlerle geçti.
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
En son Battlefield 1 aldım Big Grin
(26/10/2016, Saat: 23:40)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Caran D'ache 849 Portmin
Faber Castell TK 4600
Staedtler Mars Technico  Yanılmadıysam kadro böyle Smile Kardeşim güle güle kullan. Bu aralar bende kalemlerle pek haşır neşirim. Hayırlısı bakalım.

Madem çocukluğa gittik, bir tavsiye de benden olsun.
166ddl5.jpg
Kalemi yeni keşfettim, bizim çocukluğumuzda böyle afilli kalemler yoktu. Ama yıllarımız bu tarz kalemlerle geçti.

Abi sağolasın Smile

Caran dAche Fixpencil 22
Faber-Castell TK4600
Staedtler Mars Technico 788C
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
@bayercy
Komsum satıyordu. Dayanamadım ekledik koleksiyona. Huzurunuzda tekrar tesekkur ederim kendisine.
kdok76.jpg
Dostlar birde bu resimleri tiny pics e mi yukluyorsunuz. Orada hemen yanda boyut cıkıyor. Oradan 640x480 gibi dusuk boyut secerseniz daha kolay resimleri gorebiliriz.
ornek @OnlyTnt komsumun koydugu suluk resmi bende kocaman cıkıyor. resmin bütününü rahat goremiyorum sizde de boylemi. Sorun bende mi
(27/10/2016, Saat: 00:21)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bütününü rahat goremiyorum sizde de boylemi.

Bilgisayar'ı bilemiyorum ama telefonda Chrome gösterim boyutunu otomatik ayarlıyor. Sorun yok.
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
660b81fa5cf827781d5558eedb986797.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
(27/10/2016, Saat: 00:18)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @bayercy
Komsum satıyordu. Dayanamadım ekledik koleksiyona. Huzurunuzda tekrar tesekkur ederim kendisine.
kdok76.jpg

Hayırlı olsun @dikdik_s üstad.
Tek Sabun, Tek Fırça, Tek Alet, Tek Jilet...
(27/10/2016, Saat: 00:21)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostlar birde bu resimleri tiny pics e mi yukluyorsunuz. Orada hemen yanda boyut cıkıyor. Oradan 640x480 gibi dusuk boyut secerseniz daha kolay resimleri gorebiliriz.
ornek @OnlyTnt komsumun koydugu suluk resmi bende kocaman cıkıyor. resmin bütününü rahat goremiyorum sizde de boylemi. Sorun bende mi

Bende de büyük görünüyor. Fotoğraf yüklerken de sırasıyla Dosya ekle/Browse/Upload now işlemlerini yaptıktan sonra "Boards" ta çıkan linki copy-paste ile metin alanına kopyalıyorum.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: