En Son Ne Aldınız ?
@Men-Sup komşum güle güle kullanın. Şahsi radarıma giren ekstrem zararlı bir kimyasal görmedim.

Bilinçleniyoruz. En azından içerik okumaya başladık. Bu çok güzel bir gelişme Smile

Selamlar..
(23/10/2016, Saat: 18:47)posicor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aman diyim sağlıklı yaşama diğer herşeyden önce sigaradan başlayın. Sigarayı direkt bırakamıyorsanız onun yerine koyacağınız Esigara, patch, sakız, vs. bile çok çok daha iyi. Sigaranın içeriği duyan gelmiş gibi, karbon monoksit, formaldehit, siyanur, radyoaktif polonyum, vs. ne ararsanız var. Üstüne üstlük evdeki herkes de etkileniyor. Evde içmeseniz bile elbisenize veya cildinize sinen kimyasallar evinize giriyor.

Sigaranın içeriği :
https://en.wikipedia.org/wiki/Tobacco_smoke?wprov=sfla1

Not: Şimdi baktım, polonyum'un yarı ömrü tam 138 gün.

Polonyum nedir @posicor komşum?
(23/10/2016, Saat: 23:54)Lorenzo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Men-Sup komşum güle güle kullanın. Şahsi radarıma giren ekstrem zararlı bir kimyasal görmedim.

Bilinçleniyoruz. En azından içerik okumaya başladık. Bu çok güzel bir gelişme Smile

Selamlar..
Likit parafin zararlı diye aklımda kalmış..

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(23/10/2016, Saat: 23:56)Lorenzo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Polonyum nedir @posicor komşum?

Üstad radyoaktif bir element. Sigara içersinde akciğer kanserine neden olan bir çok maddeden biri. Zayıf alfa radyasyonu yayıyor. Büyük bir kısmı vücut atıyor ama atamadığı kısım dokularda birikip dna'yı bozuyor. Rus gizli servisinin favori zehiri. Mosad'ın da kullandığı iddia ediliyor.
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
Bir suredir İmpa dan siparis gecmiyordum. Hem Mustafa Beyin halini hatırını sorduk, hem kucuk te olsa bir alısveris yapmıs olduk.
Tekrar komsularıma tembih ediyorum. Rocnel saplar bu paraya bulabileceginiz en kaliteli saplar diye dusunuyorum. Alısverislerde varsa aklınızda ekleyin sepete diger urunlerin yanına diye onerimi tekrar yapmak istedim.

Mustafa Bey in ulkemiz kargo firmalarına guvenimi azaldı, yoksa kendisi ilerleyen yasın etkisiyle Smile daha mı bir pinpirik oldu, artık gelen impa paketleri acmakta bende zorlanmaya basladım. Bırakın istanbul-izmir arasını. Buradan afrikaya gondersek, pirinc tanesi oynamaz icinde.
Tekrar Mustafa beye tesekkurler. Sevgiler dostlar.

2r5fhx1.jpg
(24/10/2016, Saat: 00:53)posicor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstad radyoaktif bir element. Sigara içersinde akciğer kanserine neden olan bir çok maddeden biri. Zayıf alfa radyasyonu yayıyor. Büyük bir kısmı vücut atıyor ama atamadığı kısım dokularda birikip dna'yı bozuyor. Rus gizli servisinin favori zehiri. Mosad'ın da kullandığı iddia ediliyor.

Desenize @posicor komşum, dna'mızı bozmak için dış güçlere gerek yok; zaten bunu kendimiz yapıyoruz.
@dikdik_s gülegüle kullanın komşum. Rocnel sapları ben de çok beğeniyorum.
Siğaradan ( tütünden ) polonyumu çıkarmak zor değil bütün siğara üreticileri bunu bilmekte. Ama neye dayanarak işlerine gelmiyor onu bilemeyeceğim .
(24/10/2016, Saat: 14:18)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir suredir İmpa dan siparis gecmiyordum. Hem Mustafa Beyin halini hatırını sorduk, hem kucuk te olsa bir alısveris yapmıs olduk.
Tekrar komsularıma tembih ediyorum. Rocnel saplar bu paraya bulabileceginiz en kaliteli saplar diye dusunuyorum. Alısverislerde varsa aklınızda ekleyin sepete diger urunlerin yanına diye onerimi tekrar yapmak istedim.

Mustafa Bey in ulkemiz kargo firmalarına guvenimi azaldı, yoksa kendisi ilerleyen yasın etkisiyle Smile daha mı bir pinpirik oldu, artık gelen impa paketleri acmakta bende zorlanmaya basladım. Bırakın istanbul-izmir arasını. Buradan afrikaya gondersek, pirinc tanesi oynamaz icinde.
Tekrar Mustafa beye tesekkurler. Sevgiler dostlar.

2r5fhx1.jpg

Üstad iyi günlerde kullanın .
@rocnel Murat usta farklı desenlerde ve modellerde sap üretimi bekliyoruz duy sesimizi
"
@rocnel Murat usta farklı desenlerde ve modellerde sap üretimi bekliyoruz duy sesimizi"

+1

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: