En Son Ne Aldınız ?
@btoprak üstat, hızlı gelmiş ürünler, hayırlı olsun.
(21/10/2016, Saat: 17:45)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @btoprak üstat, hızlı gelmiş ürünler, hayırlı olsun.
Teşekkür ederim üstad. Tam bir haftada geldi. 2 günde gümrük işlemleri sürdü üstelik.
Sağolun.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
152m70g.jpg
@Turhan84 @corpus36 @btoprak
Ustadlar cok tesekkurler.

@FurkanY hayırlı olsun cok guzel urunler almıssınız. Haslinger sabunu begeneceginizi umuyorum.

Saygılar
(21/10/2016, Saat: 14:47)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @izbe @cihankeskin urunler hayırlı olsun. Zevkli kullanımlar dilerim.

Delta Echo New Long Comb umuz tesrif etti.
2vj8nqr.jpg

Harika bir alet. Son derece kaliteli iscilikle yapilmis, insallah onlarca yil kullanirsiniz.

Furkan bey hayırlı olsun, ballı sabununuzun incelemesini bekliyoruz.
--
Chubby 2 almayacağım, Chubby 2 almayacağım, almayacağıım, alma..........
(22/10/2016, Saat: 18:59)cbaytan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Furkan bey hayırlı olsun, ballı sabununuzun incelemesini bekliyoruz.

Bu sabun sağlam bal kokar. Hatta AS kullanmazsanız bütün gün hafif hafif kokusu gelir. Ben bayılıyorum kokusuna, ama herkese göre bir koku değil, uyarayım.Performansı tüm haslingerler gibi muhteşem.
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
Ballı gördüğüm en yoğun ve uzun süre kokusu kaybolmayan sabun. Aldıktan sonra bikaç kez kullandıp bıraktım. Bana göre fazla yoğun bi koku üstüne bir de gitmeyince bayıyor. Ama performansına lafım yok gayet iyiydi.
(22/10/2016, Saat: 15:25)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Turhan84 @corpus36 @btoprak
Ustadlar cok tesekkurler.

@FurkanY hayırlı olsun cok guzel urunler almıssınız. Haslinger sabunu begeneceginizi umuyorum.

Saygılar
Teşekkür ederim @dikdik_s komşum,daha iyileri sizlerin olsun, kokusuna bayıldım sabunun, kaba basarken parmak uçlarımı nemlendirdi yumuşattı resmen çok büyük beklenti içerisindeyim ben de, pazartesi tıraşında 2 günlük sakalda r41 alet ve feather jilet ile deneyeceğim Smile
(22/10/2016, Saat: 18:59)cbaytan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Furkan bey hayırlı olsun, ballı sabununuzun incelemesini bekliyoruz.

@cbaytan teşekkür ederim komşum, daha iyileri sizlerin olsun. Ben uzun inceleme yazacak kadar olmadım henüz ancak bir iki kelam ederim karınca kararınca. Bu sabunun bir konusu mevcut orada @chinaski ve @kaptan (4.sayfada diğer Haslinger sabunları da kapsayan )komşularımızın yazıları çok güzel, oradaki incelemeler sonunda aldım ben de sabunu : http://www.geltir.com/showthread.php?tid=6134
The Body Shop'taki indirimleri görmezden gelemedim.

24dhovt.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: