En Son Ne Aldınız ?
Gerektiği yerde, bir de gap ayarını değiştirirseniz Slim nefis bir alettir. 1. ayar 9 olur, yarım tur daha çevirirseniz jileti süper tutar. Ne Progress ne de Futur yanına bile yaklaşamaz. Artı vintage iyi bir Gillette blade buldunuz mu tadından yenmez Smile
@serjames nefis bir alet almışsınız. Güle güle kullanın. Tevellütü nedir? 60'lar gibi görünüyor ama senesini merak ettim.
(15/10/2016, Saat: 02:19)Lorenzo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @serjames nefis bir alet almışsınız. Güle güle kullanın. Tevellütü nedir? 60'lar gibi  görünüyor ama senesini merak ettim.

@Lorenzo teşşekkür ederim .
L-2 kodlu . 1966 senesine tekabül ediyor .
Jilet tutuşu cidden çok başarılı @Lorenzo üstad. Adamlar 50 sene önce yapmışlar ama tam yapmışlar. Şimdi 250 dolara gidiyor NOS olanlar ama ilk çıktığında 2 dolar gibi fiyatlara gidiyormuş paketli bir tanesinin üzerinde fiyat gördüm. Adamlar birde 2.5 dolardan iskonto yaptık 50 cent kazançtasınız yazmışlar üstüne Smile.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
1 e 1 replikasını yapıp satamazmıyız, bizde ucuz yollu hem tıraş oluruz hem de satarız...
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
1 e 1 replikasını yapıp satamazmıyız,
bizde ucuz yollu hem tıraş oluruz hem de satarız...
1c345d5f0cb8c5d8af292d1b547f62e9.jpg
RazorRock Hawk elime ulaştı. Aksam ilk denememi yapacağım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
https://instagram.com/turkishrazor/
Satılıklarım: http://www.geltir.com/showthread.php?tid=7313
                http://www.geltir.com/showthread.php?tid=7738
@PisPorsuk üstad, Şayet Gillette Slim'se bahsettiğiniz replika iyi olur aslında mekanizma yeni nesil ayarlılar gibi değil. Alt tabanda ayar yaptıkça aşağı yukarı hareket eden diller var. Gayet kullanışlı bence. Ama lisans hakkı falan sorun olur mu acaba. Bir de profesyonellerin değerlendirmesi lazım 😀.

Yok söz ettiğiniz Saltuk üstadın yaptırdığı fırçalarsa onları kopyalamak mümkün değil üstad. Nevi şahsına münhasır fırçalar resmen 😀.

(15/10/2016, Saat: 11:56)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @PisPorsuk üstad,  Şayet Gillette Slim'se bahsettiğiniz replika iyi olur aslında mekanizma yeni nesil ayarlılar gibi değil.  Alt tabanda ayar yaptıkça aşağı yukarı hareket eden diller var. Gayet kullanışlı bence. Ama lisans hakkı falan sorun olur mu acaba. Bir de profesyonellerin değerlendirmesi lazım ?.

Yok söz ettiğiniz Saltuk üstadın yaptırdığı fırçalarsa onları kopyalamak mümkün değil üstad.  Nevi şahsına münhasır fırçalar resmen ?.

yok ben Gillette Slim'i kastettim.
@Saltuk üstad ellerine sağlık, "güzel İzmir" grubunun fırçaları hayırlı olsun, iyi günlerde kullansınlar.

hanım bastırıyor bu ara Urla, Kekliktepe, Eski Foça bir yerler bakalım diyip duruyor Cool
(15/10/2016, Saat: 11:53)Turhan84 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: RazorRock Hawk elime ulaştı. Aksam ilk denememi yapacağım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Benimki henüz gelmedi. Siz bir açılış yapın, bakalım nasıl bir aletmiş. Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: