En Son Ne Aldınız ?
@Chinaski komşum güle güle kullanın. Bende de var ve çok memnunum. Backbone gayet yerinde.
Saygılar.
Tek Sabun, Tek Fırça, Tek Alet, Tek Jilet...
@Chinaski
@recklesstr
@connoisseur
@yener

hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
LS 30mm silvertip fircam bugune kadar gordugum en iyi firca sunumuyla ve yaninda guzel bir hediyeyle birlikte geldi, beni sasirtti

fwocp4.jpg
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
@Saltuk Üstadım
Güzelmiş. Sağlıkla kullanmanızı dilerim.
(03/10/2016, Saat: 14:31)Saltuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: LS 30mm silvertip fircam bugune kadar gordugum en iyi firca sunumuyla ve yaninda guzel bir hediyeyle birlikte geldi, beni sasirtti

fwocp4.jpg

Üstad kaç günde geldi? Ebay'den alacağım ama cesaret edemedim, ay sonu başka bir ülkeye taşınıyorum yetişir mi bilemedim mSmile
(03/10/2016, Saat: 13:59)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Saltuk kardesimin de gazıyla onun haydar fırçasından Frank Shaving finest 2 band fırça, iantang'den aldım, 14 günde geldi. Paketleme çok iyi, gönderim hızlı. Umarım fırça da beklentilerimi karşılayacaktır.
c611c60ac01e5ba42f5f53282fcec32f.jpg

@Chinaski komşum hayırlı olsun, güle güle kullanın. Ben de Frank Shaving bir fırça almak istiyorum ama malum paypal hizmet vermediği için ebay'den alışveriş yapamıyoruz. Siz nasıl aldınız acaba fırçayı bilgi verebilir misiniz?
(03/10/2016, Saat: 16:22)SKYBRAVE Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Chinaski komşum hayırlı olsun, güle güle kullanın. Ben de Frank Shaving bir fırça almak istiyorum ama malum paypal hizmet vermediği için ebay'den alışveriş yapamıyoruz. Siz nasıl aldınız acaba fırçayı bilgi verebilir misiniz?

Evet bilgi verirseniz süper olur, nasıl alacağımız hakkında. Hanım gecen gün dolaptaki fırçalarımı sayıyordu Big Grin
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
Tesekkurler arkadaslar.birkac haftayi buldu gelmesi.
@Chinaski hayirli olsun sana da Smile
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
@Chinaski
@Saltuk
hayırlı olsun
Haydar olsun
Yeterki 2band olsun
2 band candır Big Grin
Tek Sabun, Tek Fırça, Tek Alet, Tek Jilet...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: