En Son Ne Aldınız ?
(10/09/2016, Saat: 00:10)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Moroccan Myrrh in kokusunu beğenirseniz performansı gerçekten de harika.

Mur notasi zaten favori notalarim arasinda yer aliyor. Hassas olan cildimden dolayi losyon yerine sadece krem va balsam kullanabiliyorum. Bu yuzden isabetli bir tercih yaptigimi dusunuyorum. Dus jelini de aldigim zaman benim acimdan sabun haric seri tamamlanir Smile
(10/09/2016, Saat: 00:09)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullanın komşum. Bence pişman olmayacaksınız. Smile

Teşekkürler komşum. İkinci Thater'im. Sırada pleksi saplı var

Sent from my iPhone using Tapatalk
https://www.instagram.com/u1071/
Bana da geldi.

fnbo04.jpg
Knot:ace silvertip 19 mm
Sap : akrilik

14mwbpk.jpg
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
@Saltuk bey, saltuk bey hayırlı olsun, haberimiz yok efenim alıp alıp yapıyosunuz hızınıza yetisemiyoruz. Koca koca fotolarla da yuzumuze vuruyorsunuz. Ayıptır ustad. Bugunluk yeni bir fırca ile hadi bizde ayak uyduralım size;

İmpa Ticaret 2ci paketimiz de ulastı. Hep duyup merak ettigim bir fırcaydı. Koleksiyonda eksik olmasın dedik. Tesekkurler Mustafa Bey.

2131a9f.jpg
İmpa'ya uğrayıp tatil öncesi eksik bir iki parçayı aldım Mustafa Bey ve babasıyla bayramlaşıp döndüm.

Fotoğraf çekmeye fırsat olmadı ama yazayim;
- seyahatler için fırça taşıma kabı
- derby, Astra mavi jilet.
- 444 balm
- kafa tıraşım için sensor excel başlık.

Derby jileti, eski ve yeni üretimi karşılaştırmak için bir paket aldım, iki seneyi geçti derby jileti kullanmayalı. Astra mavi jilet de uzun süredir kullanmadığım bir jiletti, tekrar denemeye karar verdim.

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(09/09/2016, Saat: 14:23)utunc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Avusturya'dan geldi bu koca oğlan. 630e355ae2dbb18cd37a83310e3c8b74.jpg

Avusturya'dan Selamlar Rolleyes
Sizde Esbjerg'den aldiniz herhalde saglam indirim vardi bu hafta fircalarda,bugün bende 3 ledim thater'lari,iyi günlerde kullanin..
(10/09/2016, Saat: 23:44)Asit35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Avusturya'dan Selamlar Rolleyes
Sizde Esbjerg'den aldiniz herhalde saglam indirim vardi bu hafta fircalarda,bugün bende 3 ledim thater'lari,iyi günlerde kullanin..

Evet üstad teşekkür ederim. İlk thaterimide esbjerg'den almıştım. Müşteri ilişkileri çok iyi. Çok uyguna geldi

https://www.instagram.com/u1071/
Amazon'dan...

25f1r8z.jpg
1zv6aa9.jpg
Adapazarında, gizlenmiş inci misali bir mekan ve insan ertan usta...ilk yeni usturamı, kendi üretimi ince ve kaliteli işçiliğiyle şekillendirdiği çelikle edinmiş olmaktan mutlu oldum..gayet sıcak TR deki genel esnaf mentalitesinin ötesinde donanımlı bir dünya insanı... hem böyle cesaret gerektiren bir girişimde bulunmasından hemde bu zanaatın geleneksel kısmına duyduğu ilgi sonucu geliştirdiği derya bilgisinden etkilenmemek mümkün değil....Bu topraklarda kalıcılığını sağlamak adına extra desteklenmesi gereken bir kardeşimiz..forumdaki arkadaşlara tavsiyem; dışardan edinmesi problemli olan -gümrük,kargo,süre vs..- ürünler yerine telefonla arayarak bilgi alabilecekleri yada bizzat sakaryaya gelerek ziyaret edebilicekleri bu girişimi gözardı etmemeleri...ben çok memnun kaldım ,sırf Ustura ve traş ekipmanları konusundaki engin deneyimleri paylaşmak adına bile yararlı bir ziyaret oldu..yanısıra edindiğim güzellikler de fotoda göründüğü gibidir...
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: