En Son Ne Aldınız ?
(27/08/2016, Saat: 15:30)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ha bir de bu arkadaşlar geldi dün. Smile

Üstadım müzikle haşır neşirsiniz anlaşılan, iyide para dökmüşsünüz Smile beyerdynamic 770 pro denediniz mi hiç, son paylaştığınız kulaklığın fiyatı çok yüksekmiş, kaç sürücülü biraz özelliklerinden bahsedermisiniz.
(27/08/2016, Saat: 15:32)rewolwer_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: jaguar 236 fırçalarım geldi, sizede tavsiye ederim Smile

2gwywk6.jpg

Komşum güle güle kullanın. İyi fırçadır. Soldaki 338 gibi duruyor sanki? Göz yanılması olabilir.
(27/08/2016, Saat: 15:39)Lorenzo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum güle güle kullanın. İyi fırçadır. Soldaki 338 gibi duruyor sanki? Göz yanılması olabilir.

Üstadım göz yanılması yok Smile sanırım tabanını biraz uzun bırakmışlar, 236 yazıyor üzerinde Smile üreticinin yalancısıyım bende.
(27/08/2016, Saat: 15:39)rewolwer_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım müzikle haşır neşirsiniz anlaşılan, iyide para dökmüşsünüz Smile beyerdynamic 770 pro denediniz mi hiç, son paylaştığınız kulaklığın fiyatı çok yüksekmiş, kaç sürücülü biraz özelliklerinden bahsedermisiniz.

Müzikten çok teknolojiyle iç içeyim. Bir teknoloji firmasında ürün yöneticisiyim. Elime sürekli high-end ürünler geliyor bu şekilde. Bu güne kadar yüzlerce kulaklık denediğim için de kulağım değerlendirme konusunda bayağı idmanlı. Bowers & Wilkins kulaklıklar genelde beni en çok memnun edenler oldu hep. Beyerdynamic'in çok az kulaklığını denedim bu güne kadar. 770 Pro içlerinde yok maalesef.

C5 Titanium artık pek bulunmuyor. Eğer ilginizi çektiyse kısaca özellikleri şöyle:

Micro Porous Filter system for added spaciousness
solid tungsten sound tube provides better weight balance and improved wearing comfort
large 9mm Mylar diaphragms and powerful neodymium magnets deliver rich, detailed sound
frequency response: 10-20,000 Hz
impedance: 32 ohms
sensitivity: 118 dB at 1kHz
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Photo 
Merhaba Arkadaslar!

33k6vqs.png
(27/08/2016, Saat: 16:45)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Müzikten çok teknolojiyle iç içeyim. Bir teknoloji firmasında ürün yöneticisiyim. Elime sürekli high-end ürünler geliyor bu şekilde. Bu güne kadar yüzlerce kulaklık denediğim için de kulağım değerlendirme konusunda bayağı idmanlı. Bowers & Wilkins kulaklıklar genelde beni en çok memnun edenler oldu hep. Beyerdynamic'in çok az kulaklığını denedim bu güne kadar. 770 Pro içlerinde yok maalesef.

C5 Titanium artık pek bulunmuyor. Eğer ilginizi çektiyse kısaca özellikleri şöyle:

Micro Porous Filter system for added spaciousness
solid tungsten sound tube provides better weight balance and improved wearing comfort
large 9mm Mylar diaphragms and powerful neodymium magnets deliver rich, detailed sound
frequency response: 10-20,000 Hz
impedance: 32 ohms
sensitivity: 118 dB at 1kHz
Üstadım ben kayıt işiyle az çok uğraşıyorum ve bazı zamanlar kulaklık uzun süreler kulağıma takılı kalıyor, daha öncesinde bir çok kulaklık denedim (mutlaka daha iyileri vardır) beyerdynamic Dt 770 pro çok iyi bir kulaklık saatlerce kulağınızda kalabilir, shure se 315k almıştım hiç memnun kalmadım, uzun süreli kaliteli, dengeli ve detaylı ses duymak istiyorsanız Dt 770 pro elinizin altında olmalı, stüdyoda kullanmayacağınız için 32ohm olanı tavsiye ederim, eğer kulaklık amfiniz varsa 250 ohm olanı tavsiye edilmekte.
(27/08/2016, Saat: 20:10)zgngr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Arkadaslar!

33k6vqs.png

Merhabalar komşum hoşğeldiniz güzel ekipmanlar keyifli traşlarda kullanın tanışma başlığa bekliyoruz
(27/08/2016, Saat: 12:27)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum benim ki de dün geldi. En dışta sarı yastıklı zarf, içeride beyaz yastıklı zarf ve arada ikon karton kutusu düz hiç katlanmamış şekilde, içeride bir zarf daha içinde sap, yine içinde ayrı ayrı naylonlara sarılıp paketlenmiş iki parça ve bir kutu jilet. Açıkçası bana fazlasıyla iyi bir paketleme denk gelmiş Smile
Şimdi merak ettim, bu massdrop paketlemeyi nasıl yapıyor ?

Vay şarapsızlar...Smile
(27/08/2016, Saat: 20:10)zgngr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Arkadaslar!

33k6vqs.png

Hoş geldiniz, çok güzel ekipmanlar ile giriş yapmışsınız eğer ilk tıraş ekipmanlarınız ise. Tanışma bölümünde sizi daha yakından tanımak isteriz Rolleyes
Bugün şişli de gezerken milyoncuya uğradım ve kendime 1 YUMA (2 TL) ve BİC METAL aldım. Rossman dan ise After Shave balsam

2a7u7gn.jpg
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: