En Son Ne Aldınız ?
@posicor
Üstad güzel günlerde kullanın
Önümüzdeki günlerde epey sabun ve jilet yorumu okuyacağız  Rolleyes
vZ8E5O.jpg

Kışa hazırlık.
@AKadir üstad güle güle kullanın .
@Nani Kuş Üstadım teşekkürler.
(27/08/2016, Saat: 01:44)AKadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: vZ8E5O.jpg

Kışa hazırlık.

Güle güle kullanın @AKadir üstad. 4711 in kokusu nasıl acaba?
Saygılar.
Tek Sabun, Tek Fırça, Tek Alet, Tek Jilet...
@corpus36 Üstadım
Limon kolonyasına benziyor, portakal ve limon kabukları ile acılaşmışı gibi.
Limon kolonyasını sevmeyen biri olarak hoşuma gitti.
(25/08/2016, Saat: 14:59)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ikon X3 Slant hocam. Massdroptan geldi. Aynen bu şekil geldi. Ne bir kutu ne bir koruyucu jelatin ya da baloncuklu ambalaj. Sarı zarf ın içine koymuşlar, göndermişler. Oss handle ı uyduruk bir gazete! kağıdına bile sarmamışlar. Neyseki bir çizik felan yok. Ama massdrop için kötü bir feedback oldu bu durum.

Komşum benim ki de dün geldi. En dışta sarı yastıklı zarf, içeride beyaz yastıklı zarf ve arada ikon karton kutusu düz hiç katlanmamış şekilde, içeride bir zarf daha içinde sap, yine içinde ayrı ayrı naylonlara sarılıp paketlenmiş iki parça ve bir kutu jilet. Açıkçası bana fazlasıyla iyi bir paketleme denk gelmiş Smile
Şimdi merak ettim, bu massdrop paketlemeyi nasıl yapıyor ?
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
Perşembe akşamı Bursa'da oturan bir arkadaşım Douglas indirimlerinden kendisine bir şeyler almak için Koru Park mağazasına gitmiş. Bana birden mesaj attı aradığın fırça bu muydu diye? Çok şaşırdım hem de sevindim. Makyaj fırçalarının yanındaymış. Mağazada çalışan kız kendi kocası için almış. Kocası ben fırça kullanmam diyince de mağazaya geri getirmiş. Demek ki bana kısmetmiş bu 296 modeli. Smile

2vtzll1.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Ha bir de bu arkadaşlar geldi dün. Smile

1zmhtzq.jpg
11buuj6.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
jaguar 236 fırçalarım geldi, sizede tavsiye ederim Smile

2gwywk6.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: