En Son Ne Aldınız ?
@hergele hocam çok güzel bir kalem güzel anılarla kullanın .
Aynı kalemden Rahmetli öğretmen eniştem hediye etmişti kaybettiğime çok üzülmüştüm hala da üzülürüm . Birden böyle görünce inanın duygulandım .
@mertk, beklerim, az öteye kaydım yer açtım size Big Grin
@Nani Kuş üzüldüm, umarım siz de denk getirip tekrar sahip olursunuz,
daha iyileri sizlerin olsun...

Bu arada meraklıları için,
Sheaffer Triumph Imperial modeli imiş 1995-98 arası üretilmiş..
aaf7e90030226cbf948147886fd0ba5e.jpg

@AKadir
@Ayhanlilar
@dikdik_s
@zeman
Komşularıma birbirinden değerli kıymetlileri için teşekkür ederim
@Nani Kuş
Bir şey yapmadık. Sağ sağlıklı ol yeter.
@hergele o resimdekinin aynısı var ben de. Bu arada yeşil rengi az bulunur diyorlar
merhaba @hknz,
ben 440 modeli için onu duymuştum
bu model için duymadım
hatta ben bunu da 440 sanıyordum ama
baktım benzemiyor
interneti kurcalayınca modelini buldum

Bu arada avatardaki harvey mi Smile
(25/08/2016, Saat: 22:40)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu arada meraklıları için,
Sheaffer Triumph Imperial modeli imiş 1995-98 arası üretilmiş..

Evet hocam, bir iki kelam edeyim. 330 ve 440 modelleri altmışlar ile yetmişlerde üretilen modeller, sonra üretimleri duruyor, sonra vakit geçiyor ve doksanlı yıllarda sheaffer triumph imperial adıyla biraz makyajlanmış modeli üretiyor. 330 ile 440 ların birbirinden farkları kapağın metal olup olmaması, 440 kapakları metal. Triumph imperial modelinin atalarından farkı ise ucun simetriği olan metal üçgenin uzayıp long diamond denilen hale gelmesi. Ben şahsen triumph imperial uçlarının 440 uçlarından daha kaliteli olduğunu düşünüyorum, fine uçlar bu modellerde çok scratchy/çizici iken medium uçlar çok yumuşak konforlu yazıyor. Hayırlı olsun , güzel günlerde güzel şeyler yazın .
Doyurucu bir açıklama olmuş, iyi ki medyum uca denk gelmişim o zaman Smile
Çok teşekkür ederim FurkanY
Harvey evet tıraşı hep sinekkaydı
2lup8c5.jpg
@ihtilaf üstadın hediyeleri.Hangisinden başlayacağımı bilemedim Smile

Üstad bu arada sizin paketleme benimkini katlar. Paketleme nasıl olur göstermek için fotoğrafını çekecektim, geri eski haline getiremedim Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: