En Son Ne Aldınız ?
Bu dolma kalem harika yazıyor Smile
11gunhg.jpg
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

@Mauser hocam sağolun tez Zaman'da denemenizi şiddetle tavsiye ederim
@Bruce hocam dediğiniz gibi üst düzey bir sabun her traş severin dolabında bulunmalı artic Tundra hakında izlenimleriniz bekliyorum
@melih hocam sağolun mutlaka denemelisiniz koku olarak hafif bir sabun forumda @dikdik_s hocamın incelemesi var orada bahsedildiği gibidir .
(07/08/2016, Saat: 01:28)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Mauser hocam sağolun tez Zaman'da denemenizi şiddetle tavsiye ederim
@Bruce hocam dediğiniz gibi üst düzey bir sabun her traş severin dolabında bulunmalı artic Tundra hakında izlenimleriniz bekliyorum
@melih hocam sağolun mutlaka denemelisiniz koku olarak hafif bir sabun forumda @dikdik_s hocamın incelemesi var orada bahsedildiği gibidir .

Hocam nereden aldınız bir de fiyatı nedir acaba??
Erkek olmak ve tıraş çok keyifli...
(09/08/2016, Saat: 16:54)melih Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam nereden aldınız bir de fiyatı nedir acaba??

Komşum forum içi satın aldım.
İmpa ticarette Tundra olanı olması lazım kokusu haricinde performansı aynı diye biliyorum.
Yabanci forumlardaki yorumlari gorerek aldim,beklentim buyuk .
ikon x3 slant

2mnoi77.jpg
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
(12/08/2016, Saat: 17:41)Saltuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yabanci forumlardaki yorumlari gorerek aldim,beklentim buyuk .
ikon x3 slant

2mnoi77.jpg

@Saltuk
Hayırlı olsun merak ettiğim bir DE
Komple çelik mi ?
(12/08/2016, Saat: 18:13)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Saltuk
Hayırlı olsun merak ettiğim bir DE
Komple çelik mi ?

Kafa alüminyum  Angel
(12/08/2016, Saat: 18:33)mumin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kafa alüminyum  Angel

Tamam hatırladım selefi de öyleydi
Sıkıştırılmış mutfak folyosu ~Smile
niye eziklediniz simdi aleti hocam kullansaydim bari azcik Smile sap celik sadece
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
(12/08/2016, Saat: 18:56)Saltuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: niye eziklediniz simdi aleti hocam kullansaydim bari azcik Smile sap celik sadece

@Saltuk
Üstad takıldım sadece
Elbette yorumları bekliyoruz Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: