En Son Ne Aldınız ?
(30/07/2016, Saat: 00:53)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @corpus36 ve @Akadir abiler hayırlı olsun urunler. Zevkli urunler. Zevkle iyi tıraslarda kullanmanız dilegiyle.

@dikdik_s üstad teşekkürler
Tek Sabun, Tek Fırça, Tek Alet, Tek Jilet...
20to6dv.jpg

Seyahat tıraş çantası. İhtiyacı olan varsa madame coco'da indirime girmiş %50 +%50 : 13,5 liraya geliyor. Kumaş ama alt kısımı ve bazı noktalarında deri ayrıntılar var.
(31/07/2016, Saat: 17:09)mefuya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 20to6dv.jpg

Seyahat tıraş çantası. İhtiyacı olan varsa madame coco'da indirime girmiş %50 +%50 : 13,5 liraya geliyor. Kumaş ama alt kısımı ve bazı noktalarında deri ayrıntılar var.

Bi kokoşa girmediydik, tam oldu Big Grin
Ne yapalım hocam millet olarak erkeklerimiz pek bakımlarına özen göstermediğinden kişisel bakım , deri vs sektörler kadınlar üzerinden dönüyor mecbur giriyoruz. Sabun basmak için seramik gövdeli ve ahşap kapaklı kase almak için bakınıyordum ,ne var ne yok diye gezineyim dedim bunu buldum, üzerinde erkek seyahat çantası yazıyor ama Smile
Evin yakınındaki milyoncudan isimsiz domuz fırça, Derby limon krem ve nostaljik tıraş kutusu aldım. Ucuz yerli ürün krizim geliyor ara sıra Smile
8edafe8b3736f1758d14a3fbaef0ab25.jpg
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(01/08/2016, Saat: 21:44)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evin yakınındaki milyoncudan isimsiz domuz fırça, Derby limon krem ve nostaljik tıraş kutusu aldım. Ucuz yerli ürün krizim  geliyor ara sıra Smile

Kutu gerçekten nostaljik, hem dedemde hem babamda aynı kutudan vardı. Şimdilerde o bile üretilmiyordur belki Undecided Yerli malı kullanmaya dikkat etmeniz de çok güzel, kesemize de ülkemize de faydalı Rolleyes
Asker hatırasıdır bu kutular.
(01/08/2016, Saat: 21:44)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evin yakınındaki milyoncudan isimsiz domuz fırça, Derby limon krem ve nostaljik tıraş kutusu aldım. Ucuz yerli ürün krizim  geliyor ara sıra Smile

Tıraş kutusunu nereden aldığınız? Buna benzer bir şeyi çok aradım ancak bulamadım. Bana yakın bir şehirdeyse hiç üşenmeden gider alırım hazır bulmuşken.
(02/08/2016, Saat: 00:58)cirzini62 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tıraş kutusunu nereden aldığınız? Buna benzer bir şeyi çok aradım ancak bulamadım. Bana yakın bir şehirdeyse hiç üşenmeden gider alırım hazır bulmuşken.

+1
Katılma tarihi: 2011
(02/08/2016, Saat: 00:58)cirzini62 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tıraş kutusunu nereden aldığınız? Buna benzer bir şeyi çok aradım ancak bulamadım. Bana yakın bir şehirdeyse hiç üşenmeden gider alırım hazır bulmuşken.
İstanbul Yenisahra metro istasyonuna çok yakın bir yerden aldım hocam. Gitme nuyetiniz varsa tam adresi tarif ederim mesajla.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: