En Son Ne Aldınız ?
dogrudur hocam gozunuzden kacmis olma ihtimaline karsilik soylemistim.bir de g&c e cella nin yeni urunleri geldi ilginizi cekiyorsa bakin derim
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
@Saltuk
Üstad teşekkürler
Cellaları sonbahara doğru düşünüyorum
Uzun zamandır almak istediğim bir aletti, fiyatından dolayı hep ertelemek zorunda kalmıştım. Sonunda siparişi verdim ve az önce de elime ulaştı.

89'lar gibi kafası var, ama açık taraklı bir alet. Ahşap saplı olması da ayrı bir güzel tabi.

78f2f44ad2c779e267c9cd5deb297a2c.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
sap modelini bende beğendim Smile güle güle kullanın
(18/07/2016, Saat: 16:52)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uzun zamandır almak istediğim bir aletti, fiyatından dolayı hep ertelemek zorunda kalmıştım. Sonunda siparişi verdim ve az önce de elime ulaştı.

89'lar gibi kafası var, ama açık taraklı bir alet. Ahşap saplı olması da ayrı bir güzel tabi.

Hayırlı olsun @onurcakmak üstad. Güle güle kullanın. Bir inceleme bekliyoruz sizden.
Saygılar.
Tek Sabun, Tek Fırça, Tek Alet, Tek Jilet...
(18/07/2016, Saat: 16:52)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uzun zamandır almak istediğim bir aletti, fiyatından dolayı hep ertelemek zorunda kalmıştım. Sonunda siparişi verdim ve az önce de elime ulaştı.

Güle güle kullan komşum. Gerçekten de yakışıklıymış. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
@umitcatar @corpus36 @cihankeskin komşularım teşekkür ederim. Çok çok daha güzelleri sizin olsun.
@onurcakmak, güzelmiş, güle güle kullanın, yorumlarınızı bekliyoruz Smile
Haydi hayırlı tıraşlar...

Çok güzel görünüyor, hayırlı olsun. Bu aletlerin hangi ülkede üretildiğini biliyor musunuz ?
@OnLyTNT @mefuya teşekkür ederim, daha güzelleri sizin olsun. Markası Timor, Alman malıdır.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: