En Son Ne Aldınız ?
@dikdik_s komşum, bir GoPro kullanıcısı olarak bu dediğinize katılmıyorum. GoPro'yu sualtında kullanıyorum. Aynı kalitede video çekebilen bir sistem GoPro gelene kadar GoPro'nun 7-8 katı fiyata satılıyordu ve benim için erişilmezdi. GoPro sayesinde sualtında video çekebilmeye başladım
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(24/06/2016, Saat: 18:26)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aleksey dostum oncelikle hayırlı olsun.

Ama inanın su action cam lere ozelliklede go pro ya verilen paralara acıyorum. Kamera isinde gecmisi ve tecrubesi olan biri olarak maliyet olarak, satıs fiyatlarını kesinlikle hak etmediklerini dusunuyorum.

+1

Ancak şöyle de bir şey var; Çoğumuzda Samsung, Iphone telefonlar var. Evimizde iş yerimizde yine aynı markaların bilgisayarları var ve gerçekten hiçbiri ödenen paraları hak etmiyor. Bu yüzden fiyat performans canavarı denilen ürünlerin kullanıcı canavarı haline geldim. İnsanlığının yüzde ellisi bunu fark ederse ürünler hak ettiği fiyattan satılmaya başlar.
(24/06/2016, Saat: 18:33)yokon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: +1

Ancak şöyle de bir şey var; Çoğumuzda Samsung, Iphone telefonlar var. Evimizde iş yerimizde yine aynı markaların bilgisayarları var ve gerçekten hiçbiri ödenen paraları hak etmiyor. Bu yüzden fiyat performans canavarı denilen ürünlerin kullanıcı canavarı haline geldim. İnsanlığının yüzde ellisi bunu fark ederse ürünler hak ettiği fiyattan satılmaya başlar.

Mac için dediğinize katılmıyorum. Windows kullandığım günlerime üzülüyorum, resmen hayatımı kolaylaştırıyor ve sadece boot zamanlarını dahi düşünürsem hayatımda kaybettiğim büyük bir zamanı bana geri kazandırıyor. Sırf bu zaman kazandırması bile minimum 3-4 bin lira eder yaptığınız işe göre. Güzellik, estetik ve kafanızın rahat olmasını hiç katmıyorum.
(24/06/2016, Saat: 18:26)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aleksey dostum oncelikle hayırlı olsun.

Ama inanın su action cam lere ozelliklede go pro ya verilen paralara acıyorum. Kamera isinde gecmisi ve tecrubesi olan biri olarak maliyet olarak, satıs fiyatlarını kesinlikle hak etmediklerini dusunuyorum.

Teşekkür ederim abi, girdik bir yola bakalım. A6000 ile fotoğraf hobimde ikinci aletim oldu. Kamera çantası önerilerinizi bekliyorum.
@Aleksey

DSLR cantası olarak diyorsan, tek marka oneririm: Think Tank.
(24/06/2016, Saat: 19:21)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim abi, girdik bir yola bakalım. A6000 ile fotoğraf hobimde ikinci aletim oldu. Kamera çantası önerilerinizi bekliyorum.
TR de satışı varmi bilmiyorum ama malzeme kalitesi; dolayısıyla dayaniklilik ariyorsaniz KATA diyecegim ben..

A0001 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
(24/06/2016, Saat: 19:21)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim abi, girdik bir yola bakalım. A6000 ile fotoğraf hobimde ikinci aletim oldu. Kamera çantası önerilerinizi bekliyorum.

abi ekipmanı bilmediğimden ölçü vermeden yazıyorum Lowepro flipside ürünlerine bakabilirsin özellikle ben flipside 300 kullanıyorum flaş + 400mm+100mm+17-50 birde makineyi rahatlıkla taşıyor ayrıca aşırı konforludur alındığından beri keşke dedirtmedi.
Kata çantayı Eminönü kamer ithalat satıyordu, çok memnun kalarak yıllarca kullandım

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
memleket kurtulana kadar siyah
Lowepro öneririm. On kusur yıldır kullanıyorum taş gibi

impa dan siparişi im de geldi.1 kez tıraş oldum. anca paylaşma fırsatı buldum.
23jr614.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: