En Son Ne Aldınız ?
(20/06/2016, Saat: 23:30)Selman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bence bekleyip Mustafa Bey'den alın. Ptt'nin keyfini beklemek çok sinir bozucu bi iş.

Ben de tez canlıyım işte ptt beni deli ede!r hoş böyle beklemek de kötü üstat.. sizde gördükçe Dodgy insan bu güzelim usturayı istiyor işte..
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
(20/06/2016, Saat: 23:34)DeaKeN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de tez canlıyım işte ptt beni deli ede!r hoş böyle beklemek de kötü üstat.. sizde gördükçe  Dodgy  insan bu güzelim usturayı istiyor işte..

Bekleyin beklediğinize değecek. 4.tıraşımı oldum ve sonuç bbs ve neredeyse sıfır tahriş. Gerisi artık biraz daha pratik kazanıp daha seri tıraş olmaya kaldı.
Bu arada satış bölümünde bi tane komisori tipi vardı satılmadıysa.
(21/06/2016, Saat: 00:49)Selman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bekleyin beklediğinize değecek. 4.tıraşımı oldum ve sonuç bbs ve neredeyse sıfır tahriş. Gerisi artık biraz daha pratik kazanıp daha seri tıraş olmaya kaldı.
Bu arada satış bölümünde bi tane komisori tipi vardı satılmadıysa.

Gördüm üstat yazdım ama rezerve edilmiş geç kaldım 1 saat öncede ilandan temizlendi Confused şans bu da alım ilanı da açamıyorum
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
@impaticaret

30rs26x.jpg
(21/06/2016, Saat: 02:03)yokon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @impaticaret

30rs26x.jpg

Fotoğraf çok sanatsal olmuş, vintage hava ile Rocnel'in modernliği hoş durmuş. Güle güle kullanın.
Teşekkürler, bizde böyle bir alet varken dışarılarda umut arayanları şuan anlamıyorum. Herkes denemeli.
(22/06/2016, Saat: 09:50)yokon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler, bizde böyle bir alet varken dışarılarda umut arayanları şuan anlamıyorum. Herkes denemeli.

Beğendiğinize çok sevindim, çeliği bu şekle getirmek ciddi emek harcıyoruz, değdiğini görmek çok güzel.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

(22/06/2016, Saat: 09:50)yokon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler, bizde böyle bir alet varken dışarılarda umut arayanları şuan anlamıyorum. Herkes denemeli.

Emin olun sebepleri var, yani böyle bir genelleme yapılamıyor ne yazık ki şu an.
Genel olarak yerli üretici konusu tartışıldığı için özelden ya da forumda burada da belirtmek istedim ama daha detaylı sohbetin yeri bu konu değil.
(22/06/2016, Saat: 11:05)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Emin olun sebepleri var, yani böyle bir genelleme yapılamıyor ne yazık ki şu an.
Genel olarak yerli üretici konusu tartışıldığı için özelden ya da forumda burada da belirtmek istedim ama daha detaylı sohbetin yeri bu konu değil.

Sonuna kadar katılıyorum. Aldığımız ürün bir tornavida değil. Her ürünün verdiği keyif farklı. İşi hepsi sakal kesiyor seviyesine indirgersek kullan atlara döneriz. Başka bir konuda tartışabiliriz. Genellemeleri talihsiz açıklamalar olarak değerlendiriyorum.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(22/06/2016, Saat: 11:05)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Emin olun sebepleri var, yani böyle bir genelleme yapılamıyor ne yazık ki şu an.

(22/06/2016, Saat: 11:39)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sonuna kadar katılıyorum. Aldığımız ürün bir tornavida değil. Her ürünün verdiği keyif farklı. İşi hepsi sakal kesiyor seviyesine indirgersek kullan atlara döneriz. Başka bir konuda tartışabiliriz. Genellemeleri talihsiz açıklamalar olarak değerlendiriyorum.

Haklısınız. Bu konudaki tecrübelerinize saygım sonsuz.
Buraya yazmam gerekmeyebilirdi. Acemiliğime verin.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: