En Son Ne Aldınız ?
@izbe hocam sağolun çok teşekkür ederim daha iyisi sizlerin olsun .
@rocnel @candova @Nani Kuş iyi günlerde kullanın.
@Nani Kuş komşum Thater sizi çok mutlu edecek inanın. En sevdiğim ikinci fırçam benim.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
@Nani Kuş iyi günlerde kullanın, fırça çok güzel görünüyor Smile
@cihankeskin @msakalli hocam çok teşekkür ederim daha güzelleri sizin olsun.

Cihan hocam kedi gibi uçları yumuşacık çok sevdim
(08/06/2016, Saat: 17:22)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En sevdiğim ikinci fırçam benim.

1. hangisi? Big Grin

@Nani Kuş hayırlı olsun hocam, 3 numara almakla çok iyi yapmışsınız. Ben de benim 49125'i satıp 3 numara alabilirim. Fırça konusunda büyük düğümler daha bir benlik.
(08/06/2016, Saat: 20:34)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Nani Kuş hayırlı olsun hocam, 3 numara almakla çok iyi yapmışsınız. Ben de benim 49125'i satıp 3 numara alabilirim. Fırça konusunda büyük düğümler daha bir benlik.

@Nani Kuş hayırlı olsun üstad, güle güle kullanın. 3 numarayı tercih etmekle iyi yapmışsınız. Thater'da bu bulb modellerinin cilde temas ettiği alan dar olunca yüksek numara tercih etmek daha iyi olacaktır.

Sent from my iPhone using Tapatalk
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
@Aleksey hocam çok teşekkürler umarım en kısa zamanda alırsın .
Buluşmada çok övünce aklıma kazıldı ama bir kara şövalye 2 kadar güzel fırça .
@onurcakmak hocam çok sağolun . @dikdik_s hocam kafamın Etini yedi Smile büyük olsun diye . Serdara ayrıca teşekkür ediyorum Smile
(08/06/2016, Saat: 20:34)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1. hangisi? Big Grin

@Nani Kuş hayırlı olsun hocam, 3 numara almakla çok iyi yapmışsınız. Ben de benim 49125'i satıp 3 numara alabilirim. Fırça konusunda büyük düğümler daha bir benlik.

Karia Brusworks (Tipsoft Custom) White Tip Manchurian fırçam. (Sapında çello olan 30mm çapındaki sevgili toramanım.)
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(08/06/2016, Saat: 21:00)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @onurcakmak hocam çok sağolun . @dikdik_s hocam kafamın Etini yedi Smile büyük olsun diye . Serdara ayrıca teşekkür ediyorum Smile

Ne demek abi, hepimiz aynı zevki paylasıyoruz. Senin mutlulugun benim mutlulugum demek. Hayırlı olsun abim.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: