En Son Ne Aldınız ?
Frank Shaving fırça.Kargo dahil 35 Dolar a geldi.2m4ejrm.jpg
(17/05/2016, Saat: 14:57)albayrak1616 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Frank Shaving fırça.Kargo dahil 35 Dolar a geldi.2m4ejrm.jpg

Gözünüz aydın sonunda gelmiş iyi günlerde keyifli traşlarda kullanın.
1912 ve clog pruf
23uzind.jpg
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
@Saltuk kardesime hayırlı olsun iyi gunlerde kullan. SE ci senii.

Arkadaslar miskinlikte nirvana ya eristim bugun. Bilgisayarı her actıgımızda egilip dugmesine mi basıcazz kardesimm deyip, uzaktan masa ustu acma dugmesi yaptık.
2qlwbpu.jpg
66deg8.jpg
@dikdik_s
hayırlı olsun,ürün linki var mı ,bu bildiğimiz power anahtarının kablo ile uzatılmış halimi
Üstad masa üstü PC lerde uykundan yada hazırda bekletmeden uyandırmak için klavyeden bazı tuşlara basmak yeterli olmuyormu
abi klavye kablosuz, actım biostan falan olmadı bir turlu yapamadım.
Kasa da zamanında iyi para verdigim cosmos 1000 kasaydı. Acma kapama dugmesi dokunmatik nedense bozuldu, uzun zamandır, anakart ustundeki on off switchden acıyordum. Yeter yoruldum. İsimi gordum cok da guzel bir urun cıktı.

Link
a15f915bb2f2fed64097eecf9f911c81.jpg Biraz durulmam lazım dedim ama dayanamadım.Daha güzelleri sizlerin olsun dostlar.

Sent from my iPhone using Tapatalk
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(18/05/2016, Saat: 11:10)KuzeyTurk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: a15f915bb2f2fed64097eecf9f911c81.jpg Biraz durulmam lazım dedim ama dayanamadım.Daha güzelleri sizlerin olsun dostlar.

Güle güle kullanın komşum. Eskiden Body Shop fırça çok sert ve başarısızdı. Resimde knot değişmiş gibi gördüm. Nasıl performansı?
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Ben beğendim,gayet yumuşak,performansı da iyi

bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(18/05/2016, Saat: 11:10)KuzeyTurk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: a15f915bb2f2fed64097eecf9f911c81.jpg Biraz durulmam lazım dedim ama dayanamadım.Daha güzelleri sizlerin olsun dostlar.

fırça sentetik mi acaba

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: