En Son Ne Aldınız ?
@ayha-al
Üstad zaman makinesini icat etmiş
Geçmişe dönüp o günün parasıyla doğrudan
Gillette K. Kamp in elinden alıyor :~)
@ayha-al Gillette GII sapı kolay, ayarlarım.
GII Stok fazlası varsa alırım Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
impaticaretten boş çıkmak olmazdı...

satılıklarım-
http://www.geltir.com/showthread.php?tid=7198

1b719bc3e7f7e07a39a9b76877e42992.jpg
@candova, @corpus36, @rating, @Nani Kuş
Sagolun dostlar daha guzelleri sizlerin olsun.

@serjames
Kardes, karakızın hayırlı olsun.

@utunc
Dostum SV ler haric gozum baska birsey gormedi, cok ama cok guzel almısın. Cosmo nasıl bakalım bir test surusu yap, paylas bizimle.

@Men-Sup
Kaldımı impada Mitchells sabun, durun daha alamadıkk. HAyırlı olsun kardes.

@Saltuk
Hocam naaptın ya, tobs stogu bırakmadın. LPG seni iyi rahatlattı ama deermisimm Smile
@ayha-al
Abi hayırlı olsun, fotonun beyaz ayarından olabilir, bildigimiz krom degilmi abi bu, resimden gold gibi de gozukuyor tam cıkaramadım.
Yok abi ne demek, ısık bazen sıkıntı cıkarıyor, zor bu tarz parlak malzemeleri fotograflamak. Sagolasın abi. İyi gunlerde kullan. Senin oteki Slim oglan ellerinden oper.
Teşekkürler @dikdik_s SV yi foruma tanıtan kişi olarak cosmo yu edinmemiş olmayı yakıştıramadım açıkçası .

Sent from my iPhone using Tapatalk
https://www.instagram.com/u1071/
Sen dur asıl daha kotusunu soyleyim. İmpa da daha yokken ozelden komsular rica etti, elimdekilerin hepsini sattım komsulara, sadece 70 yıl. uretim kaldı elimde Smile
Alanlar belki demistir arkamdan, herif ovdu ovdu hepsini okuttu bize diye Smile Vallahi alıcam billahi alıcam. Cok seviyom

Bu aralar stok cok fazla oldu kardesim, ozellikle kremleri kullanayım diye, tum sabunları kaldırdım dolaba. Oncelik kremlere verdim. O yuzden ozellikle almıyorum elim gitmesin diye
(16/05/2016, Saat: 01:43)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alanlar belki demistir arkamdan, herif ovdu ovdu hepsini okuttu bize diye Smile

@dikdik_s Üstadım
Demedim. Yemin ederim. Big Grin
Tesadüfen watsons mağazasında gördüm, 9-TL fiyatı var. Kokusu hoşuma gittiği için aldım, akşam deneyeceğim, saygılar.

33kxjx4.jpg
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: