En Son Ne Aldınız ?
Ebay de uygun fiyata bulunca stokladim bir miktar.umarim iyi cikarlar

e7lyco.jpg
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
ba1da31bdd1a49608a2c3dd40190df98.jpg sevgili @Aedan dan aldığım ürünler,genelde paylaşım yapmıyorum bu bölümde ama bundan sonraki sahibi de bağış karşılığı olacak,bilginize.Daha güzelleri sizlerin olsun arkadaşlar.

Sent from my iPhone using Tapatalk
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Gule gule kullanin

Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Teşekkür ederim @Aedan,selamlar ve saygılar.Bu arada yanarım yanarım -durumum elvermedi- sizden bir dolmakalem alamadım,ona yanarım.

bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Kalbim temizmis ki indian sandalwood mu morrocan myrhh mi alsam derken ikisine birden sahip oldum Smile mancho ustada tesekkurler
10xtv10.jpg
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
En sonunda dayanamadım, hem Rocnel SE hemde ustura için yarım jilet aldım. Umarım Permasharp DE jiletlerden bir farkı yoktur. Bu arada jiletlerin bazıları farklı renkte kağıda sarılı, niye böyle yapmışlar anlayamadım.

fvzmds.jpg

14u7y2p.jpg

tar5tk.jpg
Progress'i keşke ilk başta alsaydım dedim kullanınca. DE89 ile bi türlü istediğim sonucu alamıyordum. 4. ayara getirip soğuk suyla ilk denememi yaptım ve aklımdaki tıraşa kavuştum. Hem çok daha seri hem de temiz oldu. 89'a erken emeklilik yolu göründü.

Bluebeards balm'ı da beğendim. Yağlı ve yapışkan bi cilt kesinlikle bırakmıyor kokusu da çok güzel.

proraso fena değil. Aklımda daha yoğun ve serin bi etki vardı pek karşılamadı yine de kötü değil. Sıcak havalarda her türlü gideri var.

Armani Code için bişey demeye gerek yok heralde Big Grin

ehc2fa.jpg
@selman hocam proraso sabun ve Pre shavesini alın sizi fazlasıyla serinletir Smile
(07/05/2016, Saat: 18:38)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @selman hocam proraso sabun ve Pre shavesini alın sizi fazlasıyla serinletir Smile

Pratik olsun diye krem aldım yoksa niyetim sabundu. Sabah bazen vakit dar oluyor. Bi dahaki sefere sabun alırım demek istiyorum ama inş elimdekileri bitirmeden jilet dışında yeni bişey almam Big Grin
(07/05/2016, Saat: 17:37)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En sonunda dayanamadım, hem Rocnel SE hemde ustura için yarım jilet aldım. Umarım Permasharp DE jiletlerden bir farkı yoktur. Bu arada jiletlerin bazıları farklı renkte kağıda sarılı, niye böyle yapmışlar anlayamadım.

fvzmds.jpg

14u7y2p.jpg

tar5tk.jpg

Fotoğrafta yanlış görmediysem yeşil jiletler 10'luk sınırları oluşturuyor Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: