Günün Tıraşı (SOTD)
(27/04/2016, Saat: 12:11)brkdmn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kokusu da bana çok hoş gelmedi... Kısaca (kusruma bakmayın) idrar gibi kokuyor diyeceğim..

Bugun pinaud lilac icin duydugum 2. Enteresan benzetme Smile
(27/04/2016, Saat: 17:37)ynspektas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugun pinaud lilac icin duydugum 2. Enteresan benzetme Smile

vallahi üstad doğru biraz farklı bir benzetme ama "efradını cami ağyarını mani" diyebileceğim bir tasvir şahsi kanaatimce Smile ne eksik ne fazla yani Smile
Günün tıraşı koyan arkadaşlardan fotoğraf da bekliyoruz. Smile

2whf6ko.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
2rmwqv5.jpg

Chubby 2 Manchurian / Gillette Aristocrat / Polsilver / I Coloniali Mango / Fine American Blend

Koolandgang hocamın deyimiyle, A takımı sahnedeydi bu akşam. Yeni transfer Aristo yaptığı hat-trick ile ilk maçtan taraftarın gönlünü kazandı.
3135gci.jpg

Er1912+gem PTFE(4)/arko sabun/isana premium sentetik/ old spice classic
Plissoft sentetik
Nivea sensetive krem
Merkur progress
Astra yeşil ( 2 )
Gül toniği
Pinaud vanilla

Pinaud vanilla nin koku kaliciligi cok dusuk gibi geldi bana ve hafif.
EJ DE89 Barley tıraş aleti
Polsilver jilet
Truefitt&Hill Süper Badger fırça
Arko sabun
Clubman Pinaud Classic (numune)

Classic Pinaud, lime sec ve lilac vegetal gibi yüzümü yakmadı. Sanırım her yönüyle Pinaud'un en tercih edilir ürünü benim için. Sanırım diyorum, çünkü numuneleri denemeye devam ediyorum.
The Body Shop Maca Root
Thater 49125/0
Personna Hospital Use
R89 Kafa + Rocnel Sap
Saponificio Varesino 70'th Balsam
2d7x2k5.jpg

R89 kafayı uzun zaman önce almıştım. @rocnel  komşumuz jest yapıp yeni oluklu saptan gönderince denemek farz oldu.
Dün fotoğrafını atmıştım, hatta buraya da koyayım çok hoş bir takım oldular. Hele stand'la beraber ciddi yakışıklı durdular. Tıraşa gelince bildiğiniz güvenli R89 ya da EJ89 tıraşı Smile Üstüne de cila olsun diye Saponificio'nun 70. yıl balsamını sürdük ama bana sabunu gibi bir mutluluk vermedi maalesef. Kalıcılığı da sağlam değil, öğleyi zor gördü ya da görmedi. Yatıştırıcılığı da vasat geldi bana. Ama şişesi, albenisi yerinde. Bir de o şişeye metal ya da en azından alüminyum bir kapak yapsalar çok daha hoş olurmuş.
Hepinize sıhhatler olsun Smile
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
(28/04/2016, Saat: 15:47)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: The Body Shop Maca Root
Thater 49125/0
Personna Hospital Use
R89 Kafa + Rocnel Sap
Saponificio Varesino 70'th Balsam
2d7x2k5.jpg

R89 kafayı uzun zaman önce almıştım. @rocnel  komşumuz jest yapıp yeni oluklu saptan gönderince denemek farz oldu.
Dün fotoğrafını atmıştım, hatta buraya da koyayım çok hoş bir takım oldular. Hele stand'la beraber ciddi yakışıklı durdular. Tıraşa gelince bildiğiniz güvenli R89 ya da EJ89 tıraşı Smile Üstüne de cila olsun diye Saponificio'nun 70. yıl balsamını sürdük ama bana sabunu gibi bir mutluluk vermedi maalesef. Kalıcılığı da sağlam değil, öğleyi zor gördü ya da görmedi. Yatıştırıcılığı da vasat geldi bana. Ama şişesi, albenisi yerinde. Bir de o şişeye metal ya da en azından alüminyum bir kapak yapsalar çok daha hoş olurmuş.
Hepinize sıhhatler olsun Smile
Üstadım sıhhatler olsun.
Balsam konusunda ben de aynı düşüncedeyim. Ben Tundra sabununun koku ve performansını daha çok seviyorum, bulunabilirse bir de onun balsamı denemeli.
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
(28/04/2016, Saat: 16:02)crionics Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım sıhhatler olsun.
Balsam konusunda ben de aynı düşüncedeyim. Ben Tundra sabununun koku ve performansını daha çok seviyorum, bulunabilirse bir de onun balsamı denemeli.

Sevgili Komşum teşekkür ederim Smile Ben Cosmo'yu da almıştım. Bir sonra ki tıraş da onu deneyeceğim. İlk olarak 70. yıl sabununu aldım. Ve çok beğendim. Ama balsamı biraz hayal kırıklığı oldu. Yani sabunla balsam arasında ciddi performans farkı var.
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 292,452 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,512 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,279 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,650 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,672 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,936 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,449 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,061 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,241 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: