En Son Ne Aldınız ?
Sizlerinkinin yanında benim rimei sönük kalıyor ama wilkinsondan sonra ilk kez kullanınca traşını çok konforlu buldum. Wilkinsona göre çok daha yakın traş sağlıyor. ''kör jilet'' muamelesi yaptığım çoğu jiletten rimei ile daha verim alacağıma inanıyorum. Daha başlangıç tabi, imkanlar ölçüsünde daha deneyeceğim çok alet var Big Grin
Bu arkadaş bana bir haftalığına misafirliğe geldi. Smile

ajy1pv.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Arko traş kremi aldım Smile
@cihankeskin üstad, inceleme yapman için firma mı gönderdi?
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
@cihankeskin

Ara ara yurt dısında millette gorup merak ettigim alet. Yine mild bir aletmi bende meraktayım komsum.
(26/04/2016, Saat: 21:52)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu arkadaş bana bir haftalığına misafirliğe geldi. Smile

ajy1pv.jpg

Çok kaliteli bir işçlik var gibi görünüyor. Tıraş dünyamıza yeni bir renk geldi Smile
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Hayırlı olsun...
(27/04/2016, Saat: 00:02)albayrak1616 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun...
Bunları aldım....
[img]a2daia.jpg[/img]
tryablade.com

Selam herkese,
bu siteden tek tek jilet sipariş edebiliyorsunuz. Fiyatlar makul, adedi 15 sentten başlıyor, 80 sente kadar çıkabiliyor. Son derece geniş bir yelpaze var, yök yok denebilir. Gönderi zarf içinde ve fiyatı sabit; dünyanın her yerine 5 dolar, yani ne kadar çok alırsanız o kadar ucuza geliyor. Benim siparişim oldukça çabuk ulaştı, yalnız ben Finlandiya'da yaşıyorum, Türkiye'ye girişte sorun yaşar mısınız bilemiyorum. Çok sipariş verdim sandım hepsi küçük mektup zarfında geldi.

smgih3.jpg
@DarthVader

Sıkıntı olmuyor Turkiye icinde, biz saltukla SE jilet siparisleri vermistik. Gecte olsa geldi, abartmamak kosulu ile.
Abi ne oldu su bizim canım nokia, finlandiya gururumuzdu harcadılar markayı.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: