En Son Ne Aldınız ?
(20/04/2016, Saat: 15:09)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @GartBnx üstat, öncelikle hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın. Cahilliğime verin, bu "select badger" nedir?

Dark Holler Design Works 'un kendi fırçalarına taktığı knotlara verdiği isim. Blondge Badger'e benziyor diyorlar. bende merak ettiğim için aldım .
@GartBnx, hayırlı olsun, Muhteşem görünüyor.

ABD dışına kargo işini nasıl hallettiniz hocam?
@izbe bir arkadaşın adrese gidecek, oradan bana...
(20/04/2016, Saat: 01:09)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @emrerd ve @AKadir hocam iyi günlerde kullanın
@AKadir hocam polsilverleri nereden aldınız  ?

Teşekkürler.
@GartBnx Paladin iniz hayirli olsun komşum. Iyi gunlerde kullanın. Paladin koleksiyonumda olmasını istediğim bi fırça. nereden aldınız acaba?

Sent from my iPhone using Tapatalk
https://instagram.com/turkishrazor/
Satılıklarım: http://www.geltir.com/showthread.php?tid=7313
                http://www.geltir.com/showthread.php?tid=7738
(20/04/2016, Saat: 20:06)Turhan84 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @GartBnx Paladin iniz hayirli olsun komşum. Iyi gunlerde kullanın. Paladin koleksiyonumda olmasını istediğim bi fırça. nereden aldınız acaba?

Sent from my iPhone using Tapatalk
Paladinin kendi sayfasından aldim, dün aksam 50 kadar fırça koydular, bir tanede benim kismetimmis
(20/04/2016, Saat: 20:10)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Paladinin kendi sayfasından aldim,  dün aksam 50 kadar fırça koydular,  bir tanede benim kismetimmis

@GartBnx hocam iyi günlerde kullanın bende takipteyim paladinleri .
Usa dışında başka bir ülkeye gönderiyorlarmı ? İlla usa adresimi olmalı?
Önceden duyuruyorlarmı şu gün şu kadar fırçamız satışa çıkacak diye ? Ve bunu nereden öğrenebiliriz ?
(20/04/2016, Saat: 20:20)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @GartBnx hocam iyi günlerde kullanın bende takipteyim paladinleri .
Usa dışında başka bir ülkeye gönderiyorlarmı ? İlla usa adresimi olmalı?
Önceden duyuruyorlarmı şu gün şu kadar fırçamız satışa çıkacak diye ? Ve bunu nereden öğrenebiliriz ?
Teşekkürler hocam,
Twitterdan, facebook sayfalarından duyuruyorlar. porsuk kılların yurtdışına gonderimi yasak, amerika adresi istiyorlar. Ben bir arkadaşın adresini verdim.. Arkadaş bana yollayacak inşallah.. Bir sonraki satışı yakalarsam haber veririm..
Bu porsuk kılının yurt dısına gonderimi sanırım eyaletten eyalete degiskenlik gosteriyor. Zira etsy de bazısı sıkıntısız gonderirken digerleri yasak gonderemem diyor. Sanırım paladin fırcanın eyalette yasak olanlardan biri.
Sahsen gonderemem edemem diyen satıcıların ustunde hic durmuyorum. Sanki anma hizmeti yapıyor. Rahmetli dedemin bir lafı vardı, paranla hicbir zaman sıraya girme diye o yuzden, sinema restoran da sıra vs varsa giderim baska yere, bu tarz gonderim yapamayan amcalarda sagolsun onun fırcası olmaz giderim thater alırım, simpson alırım, epsilon alırım.
Sanki kılları amerikada uretiyorlarda yurt dısına yerli malı gonderemem ayagına ben sahsen sinir oluyorum. Cinden getirmesine getiriyor da, gonderimini yaparken mi sıkılıyor amerika.
Aman GartBnx abi yanlıs anlama, sen begenmisin almısın, uzun zamandır bu gonderemem olayları icimde birikti paylasarak icimi bosalttım sozum kimseye degil sadece satıcılara.
Saygılar
Kızma @ dikdik_s amcası

2ajdi6q.png

@dikdik_s Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: