En Son Ne Aldınız ?
Anladım hocam piyasada güncel üretimleri de var schick jiletlerin deneyince ben söyleyeyim o halde.
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
Babamın ben çocukken Fatboya benzeyen bir makinesi vardı. Sonraki yıllarda bond çantasında tesbihleriyle birlikte saklıyodu. Geçenlerde babama sordum neoldu o makine diye, kaybolmuş. Üzüldüm ya dedim.Dün bi geldi, Sirkeciden aldım sana bi makine dedi resimdeki paket geldi..babayüreği kıyamamış...
Progress, 37C, R41 Twist, EJ89un yanında yerini aldı Rimei..
1126eb01cd7aeac4caa43dd8fe20f21e.jpg
@Men-Sup çok hoş bir anı olmuş, güle güle kullanın.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(18/04/2016, Saat: 00:54)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Men-Sup çok hoş bir anı olmuş, güle güle kullanın.
Teşekkürler komşum

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ya agalar, İmpa ticarette bir tane super chubby fırca vardı. Kim indirdi onu. Kac zamandır takipteydim ama 2ci thater ı aldım diye, alamadıydım.
Kim aldıysa hayırlı olsun gule gule kullansın.
(18/04/2016, Saat: 00:20)Saltuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Anladım hocam piyasada güncel üretimleri de var schick jiletlerin deneyince ben söyleyeyim o halde.

Ben modifiye DE jiletle kullandım hep, schick injector jilet yorumunuzu duymak isterim komşum Smile
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
(18/04/2016, Saat: 00:50)Men-Sup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Babamın ben çocukken Fatboya benzeyen bir makinesi vardı. Sonraki yıllarda bond çantasında tesbihleriyle birlikte saklıyodu. Geçenlerde babama sordum neoldu o makine diye, kaybolmuş. Üzüldüm ya dedim.Dün bi geldi, Sirkeciden aldım sana bi makine dedi resimdeki paket geldi..babayüreği kıyamamış...
Progress, 37C, R41 Twist, EJ89un yanında yerini aldı Rimei..
1126eb01cd7aeac4caa43dd8fe20f21e.jpg

O Rimei sizin için tüm aletlerden daha kıymetlidir muhakkak, güle güle kullanın.
ljhq0.jpg
Esse de zwilling / j.a.henckels ürünlerinde %75-90 indirim vardı.

Bıçakların tanesi 40-50 TL ye geldi.

Biraz abarttık sanırım. Smile
@izbe

Üstad hayırlı olsun
Kurban bayramında parasını amorti eder. Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: