Günün Tıraşı (SOTD)
f1jvjo.jpg

Seyahat tıraşı
Derby klasik/isana/la toja/Nivea men krem
EJ DE89 Barley tıraş aleti
Polsilver jilet
Isana Pure Badger fırça
Arko sabun
Zaza şap
Rebul balsam

Bugün çok özenmedim tıraş için. Ancak, genel olarak EJ DE89 ile Polsilver'ın güzel sonuç verdiğini söyleyebilirim.
@GartBnx O nasıl bir kadrodur öyle. Bu aralar Aristocrat'la takıldığımız için algıda seçicilik ilk gözüme o takıldı. Floris ailesini sonradan gördüm. Kullanma fırsatım olmadı daha ama kadroda görmek istediğimiz kardeşler. Sıhhatler olsun Smile

Edwin Jagger Aloe Vera
L'occitane Plisson Sentetik
Mühle Stainless Steel
Gillette Aristocrat US
Eau D'hermes Cologne

EJ Kremi kullanmayalı neredeyse yıl olmuştu. Hatta bir ara satışa da koymuştum, çok klasik bir kokusu var diye. Aslında ben klasik severim ama demek çok klasik takıldığım bir döneme denk gelmiş. Bugün kullanasım geldi. Hoşuma gitti Smile
Tabi klasik olmuşken Aristocrat da olsun dedim, hadi tam klasik olsun Hermes'e de kıyalım dedim. Çok güzel bir kolonya ama maalesef üretimi durdu ve elimde çok az kaldı. Öyle vasat tıraşlar da filan hiç kullanasım olmuyor. Artık tıraşın nasıl geçtiğini siz düşünün. Hepinize sıhhatler olsun Smile
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
154x64x.jpg
Semogue 830
La toja stick sabun
La toja aftershave
Wilkinson razor
Personna jilet
dwdusx.jpg
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
ruqgjq.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(14/04/2016, Saat: 15:17)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @GartBnx O nasıl bir kadrodur öyle. Bu aralar Aristocrat'la takıldığımız için algıda seçicilik ilk gözüme o takıldı. Floris ailesini sonradan gördüm. Kullanma fırsatım olmadı daha ama kadroda görmek istediğimiz kardeşler. Sıhhatler olsun Smile

Edwin Jagger Aloe Vera
L'occitane Plisson Sentetik
Mühle Stainless Steel
Gillette Aristocrat US
Eau D'hermes Cologne

EJ Kremi kullanmayalı neredeyse yıl olmuştu. Hatta bir ara satışa da koymuştum, çok klasik bir kokusu var diye. Aslında ben klasik severim ama demek çok klasik takıldığım bir döneme denk gelmiş. Bugün kullanasım geldi. Hoşuma gitti Smile
Tabi klasik olmuşken Aristocrat da olsun dedim, hadi tam klasik olsun Hermes'e de kıyalım dedim. Çok güzel bir kolonya ama maalesef üretimi durdu ve elimde çok az kaldı. Öyle vasat tıraşlar da filan hiç kullanasım olmuyor. Artık tıraşın nasıl geçtiğini siz düşünün. Hepinize sıhhatler olsun Smile

Teşekkür derim sizede sıhhatler olsun...
aristocrat bana biraz mild gelsede uygun jiletle çok güzel iş görüyor..
Floris tam ingiliz klasiği...
wjsqa.jpg
Tıraş aleti: Baili BD177 ezgif-963899101.gif
Jilet: Perma-Sharp (3) ezgif-3809393930.gif
Sabun: Proraso Green Tea & Oat ezgif-246159763.gif
Fırça: Isana Premium Synthetic ezgif-651435351.gif
AS: Brut ezgif-2710665000.gif

Hayırlı cumalar dilerim.
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
EJ DE89 Barley tıraş aleti
Polsilver jilet
Truefitt&Hill Süper Badger fırça
Cella sabun
Zaza şap
Rebul balsam
EST No:4 tıraş kolonyası

Herkese iyi hafta sonları dilerim.
dmcwfo.jpg

Günün teması olarak Moskova'ya atıfta bulunuyoruz.
Everest Tıraş Kremi
Perma Sharp berber tipi yarım jilet
Tipsoft Shavette
Banat Perfect

Sıcak su ile acımazca yumuşatılmış Domuz fırçayı Everest krem ile yüzde küpürttükten sonra PermaSharp yüklü Tipsfot Shavette yağ gibi aktı. iki perde sonucu çiziksiz tahrişsiz mükemmel BBS tıraş.

Everest krem forumda sınırlı insan tarafından kullanılan ancak kendine özgü hoş kokusu ve yüzde yarattığı keyifli serinlik hissi ile özellikle yaz aylarında alternatif olabilecek bir ürün. 42 ml yapısı alüminyum tüp ile seyahatlerde baş tacı olarak kullanabileceğiniz ve hızlı bitmesi nedeniyle özellikle 3017ci arkadaşları daha da mutlu edecek yapıda.

@impaticaret Mustafa bey az da olsa getirebilirse yerli ürünler gibi sembolik fiyatlara sahip olması sebebi ile yazlık tıraşlarımıza kokusu ve serinliği yönünden zevk katabileceğini düşündüğüm renkli ürünlerden biri.

Herkese keyifli tıraşlar, güzel bir gün dilerim.
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 292,474 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,518 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,280 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,669 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,677 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,937 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,451 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,061 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,241 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: