En Son Ne Aldınız ?
Jaguar fırcayı Saltuk kardesle bir sohbet arasında soylemistim olur gidersen eminonu ne falan, bir tane kucuk 236 al banada birader demistim. Unutmamıs o konusmayı. O kadar zaman sonra kargo paketinden hic beklemedigim bir anda Jaguar fırça cıkınca cok sevindim. Huzurunuzda bir kez daha tesekkur ederim.
7oclock bende 1-2 paket vardı, fakat son jilet 2ci kullanımda biraz zorlandı sanki. Emin degilim yanılmısta olabilirim. En kotu ihtimal 1 kullanımlık yaparız cunku kaliteli bir jilet.
Saygılar Gununuz guzel gecsin

2e164js.jpg
Yahu sn @dikdik_s usta 236 bendede var cok hos firca yanliz hala yuzume batiyor..bu break in islemi ne kadar surer..normal kullaniyorum iki tirasta bir.baska islem yapmadim uzerinde..

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@inter hocam boş zamanınızda fırçanızı elinize alıp parmak uçlarınızla batan kılları tespit edip koparın bence.Bir de bazı kıllar ayıklanırken yarısı kopup kalabiliyor.
Abi sirkeli suda beklet yarim saat gibi. sonrada normal el sabunu ile avuc icinizde kopurtun 1-2 ayri sefer, kopuklu vaziyette bir gun birakin. Ben boyle ogrendim boyle uyguluyorum. Ama arada acilmayan killar batici killar oluyor, onlarida ayiklamak lazim fircadan. Zaten devamli kullanirsaniz bir sure sonra acilmaya baslar firca. Semogue larinki farkli olarak uzun surer. Tiras oncesinde de her daim fircanizi 5 dakika sicak suda bekletmeyi uygulayin abi.

Bazi kimyasallar siparis ettim. Domuz fircalarinin break in surecini hizlndiran birsey bulursam denemelerim sonucu paylasicagim ustadlar.
Bi deneyim bakalim..

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İmpadan aldığım Tabac refil sabun ve Brut after shave bugün geldi.Tabac çok güzel kokuyor,Brut çok hafif çağrıştırdığı kokuyo hatırlayamadım.Yarın ilk iş ikisinide denemek.
9tg6x3.jpg
2s60dci.jpg
2ujnhfo.jpg
Kayhan hocam güle güle kullanın
(11/04/2016, Saat: 23:42)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kayhan hocam güle güle kullanın

Teşekkür ederim.Daha iyisi sizin olsun.
@Kayhan , maşallah tertemiz .

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: