En Son Ne Aldınız ?
Dostlar Gem ler arka arkaya geldi, bugun de ClogProof.
Gem ve SE olayımı durduruyorum. İleride tek gonlumde Everready-streamline olursa alırım onun haricinde mutlu mesudum.
29vxnns.jpg

@cihankeskin
Abi gecen gun yabancı forumda 1 nisan sakasına dustuk rezil olduk bu artisian sabun davasına. Cok kotu harcadı yabancı bizi. Etsy sabun deyince aklıma geldi yuzum kızardı
@dikdik_s , komşum hayırlı olsun . Maşallah pek temiz Smile
valla abi alırken, amcamlar fotograf cekme ozurlu cogunlugu, camur gibi fotolardan secmeye calısıyoruz. Sansımıza iyi geldi bunlar aynen sefim. Sagolasın
(05/04/2016, Saat: 20:47)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: valla abi alırken, amcamlar fotograf cekme ozurlu cogunlugu, camur gibi fotolardan secmeye calısıyoruz. Sansımıza iyi geldi bunlar aynen sefim. Sagolasın
Hayırlı olsun komşum..gayet hoş duruyor..bilmem ne kadar doğru ama bu Vintage SE ler için Çelik Usturaya en yakın hissiyatı veren aletler deniyor... Sendede son zamanlarda bunlara doğru bir yönelim görüyorum Smile ..bir hazırlanmamı heveslenmemi desem! birşeyler var kaliba...hayırlısı olsun diyelim
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
Aynen oyle sayın abim, enjektorlerde guzel ama bu SE lerin tadı cok farklı gercektende bunu kullanırken, hee demek ustura boyle birseymis diyorsun.

Kucuk adımlarla zevk alarak ıslak tıras macerama devam ediyorum; bahar havasında gezmeye cıkmıs bir amca gibi yavas yavas havayı koklayarak zevk alarak dolasıyorum DE sokaklarını, SE sokaklarını. Bakalım yolun kıvrımı nereye devam edicek. Sevgiler abi.
(05/04/2016, Saat: 22:13)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynen oyle sayın abim, enjektorlerde guzel ama bu SE lerin tadı cok farklı gercektende bunu kullanırken, hee demek ustura boyle birseymis diyorsun.

Kucuk adımlarla zevk alarak ıslak tıras macerama devam ediyorum; bahar havasında gezmeye cıkmıs bir amca gibi yavas yavas havayı koklayarak zevk alarak dolasıyorum DE sokaklarını, SE sokaklarını. Bakalım yolun kıvrımı nereye devam edicek. Sevgiler abi.
Sevgiler saygılar bizden kardeşim..en güzel ve doğal keyifli bir sürecin içindesin..ne güsel Smile..kendine yakışacak bir dönemece doğru yaklaştığını seziyorum..zamanı geldiğinde belki bir süreliğinede olsa aynı rotada yolalırız umarım..iyi akşamlar

A0001 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
(05/04/2016, Saat: 19:26)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostlar Gem ler arka arkaya geldi, bugun de ClogProof.
Gem ve SE olayımı durduruyorum. İleride tek gonlumde Everready-streamline olursa alırım onun haricinde mutlu mesudum.
...
@cihankeskin
Abi gecen gun yabancı forumda 1 nisan sakasına dustuk rezil olduk bu artisian sabun davasına. Cok kotu harcadı yabancı bizi. Etsy sabun deyince aklıma geldi yuzum kızardı

Hayırdır hocam? Merak ettim. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Ne zamandır bir Seiko 5 istiyordum. Geçen güzel bir indirim vardı, aldım geçtim Smile.

2v19jrq.jpg
Haydi hayırlı tıraşlar...
(06/04/2016, Saat: 21:51)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne zamandır bir Seiko 5 istiyordum. Geçen güzel bir indirim vardı, aldım geçtim Smile.

2v19jrq.jpg

Efsanelee olmez sekil degistirir Smile hayirli olsun iyi gunlerde kullanin
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
(06/04/2016, Saat: 21:51)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne zamandır bir Seiko 5 istiyordum. Geçen güzel bir indirim vardı, aldım geçtim Smile.

2v19jrq.jpg

Hayirli olsun, gule gule kullanin Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: