En Son Ne Aldınız ?
Tabac sabun aldım ben Smile
(27/03/2016, Saat: 22:36)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kutusunda Gem Micromatic, sarı renkte. Hanımdan izin aldım alabilirmiyim diye, ay sonu dogumgunum, hediyem olarak kabul et dedi. Yuppii. Siparis hediye gibi oldu ama olsun sonucta cok guzel bir hediye Smile
mccarn.jpg

Selamlar,
Güle güle kullanın.Ben de geçenlerde antikacıda bu aletin aynısı kutusuzu(gem micromatic yazıyordu kapakta) 90 tl istedi ,fiyat sizce uygunmudur.
@KAYHAN
Abi temizse 30-35 dolar araligi uygundur.

Kullanilmis yipranmis olanlar 12-22 usd arasinda gidiyor.
Alvarez gomez colonia sample i gondermisler kokusu gayet guzel, ralph lauren polo blue ile cok benziyor. Iyi bir lip balm arayan varsa idea toscana dogal icerikli ve cok kaliteli bir urun. Bu ikincisi.

2hz2t1z.jpg
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
@saltuk
Her zamanki aftershave/balm arttırmanı goruyor, her zamanki makine veya fırça cevabımı veriyorum Smile
Yıkandı hazır ama daha kullanmadım.
ddniv5.jpg
Aldık, bekliyoruz hayırlısı.

xbzi4y.jpg

vmyv00.jpg
Acta est fabula, plaudite.
@Bruce , güzel bir seçim yapmışsın. Çok memnun kalacağını düşünüyorum.
Ama soğuk havaların takımı bu, yazın dağıtır ortalığı Smile
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
@bruce komşum İnş sağ salim gelir. esbjerg'den mi aldınız.

Sent from my iPhone using Tapatalk
https://www.instagram.com/u1071/
(29/03/2016, Saat: 19:30)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Bruce , güzel bir seçim yapmışsın. Çok memnun kalacağını düşünüyorum.
Ama soğuk havaların takımı bu, yazın dağıtır ortalığı Smile

Üstad, yaza Acqua Di Parma, kışa Penhaligon's Sartorial. Baharları da Taylor of Old Bond Street Sandalwood ile savuşturacağım galiba Smile
(29/03/2016, Saat: 19:33)utunc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @bruce komşum İnş sağ salim gelir. esbjerg'den mi aldınız.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aynen utunc üstadım, kısa bir yazışmadan sonra, 5€'luk kuponu uygulayıp Ex. VAT fiyatlı ödeme isteği gönderdiler.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: