En Son Ne Aldınız ?
impa'dan Omega 11126 ve Aqua Velva Ice Sport aldım. Omega'nın kılları ilk etapta çok hacimsiz ve zayıf geldi. Düğüm 24 mm, yoğunluğu çok az. Kullandıkça hacimlenir umarım, sap 10 numara çok ergonomik, henüz yüzde köpürtme yapmadım, öncelikle uçları yumuşatayım.
Neymiş şu Geo F.T bakalım, MWF sabun hastasıyız tamam, e birde şampuanını deniyelim.
vrbqkk.jpg
(25/03/2016, Saat: 15:26)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Neymiş şu Geo F.T bakalım, MWF sabun hastasıyız tamam, e birde şampuanını deniyelim.
vrbqkk.jpg

Güle güle kullanın üstad, yanına skin food da yakışırdı.
Acta est fabula, plaudite.
(25/03/2016, Saat: 15:26)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Neymiş şu Geo F.T bakalım, MWF sabun hastasıyız tamam, e birde şampuanını deniyelim.
vrbqkk.jpg

İyi günlerde kullanın, bende kokusunu çok beğendiğim gft violet i 3017 ye aldım hararetle onu bitirmeye çalışıyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
@Bruce

Duşunmedim degil komsum ama valla hic o AS, Balm olaylarına girmeyeyim, onlar da ayrı bir dünya. En son @Saltuk kardeşimi 10 çeşit aftershave siparisinden sonra, arabaya tüp taktırmayı dusunuyor iken gördükten sonra Smile dedim o konu da benim adıma eksik kalsın. Sabun makine yetiyor abi.
(25/03/2016, Saat: 13:36)starex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: impa'dan Omega 11126 ve Aqua Velva Ice Sport aldım. Omega'nın kılları ilk etapta çok hacimsiz ve zayıf geldi. Düğüm 24 mm, yoğunluğu çok az. Kullandıkça hacimlenir umarım, sap 10 numara çok ergonomik, henüz yüzde köpürtme yapmadım, öncelikle uçları yumuşatayım.

Ustat sap çok güzel l gerçekten fakat kılların uzunluğu fazla veya yoğunluğu az.
Güzel mi değil mi karar veremedim

(25/03/2016, Saat: 17:24)candova Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustat sap çok güzel l gerçekten fakat kılların uzunluğu fazla veya yoğunluğu az.
Güzel mi değil mi karar veremedim
Kıl uzunluğu fazla ama firçanın omurgası kazık gibi kesinlikle yayılacak bir fırça gibi durmuyor
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
(25/03/2016, Saat: 16:02)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En son Saltuk kardeşimi 10 çeşit aftershave siparisinden sonra, arabaya tüp taktırmayı dusunuyor iken gördükten sonra Smile  dedim o konu da benim adıma eksik kalsın. Sabun makine yetiyor abi.

Yine güldürdün, Allah da seni güldürsün üstad Smile
Acta est fabula, plaudite.
(25/03/2016, Saat: 16:02)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Bruce

Duşunmedim degil komsum ama valla hic o AS, Balm olaylarına girmeyeyim, onlar da ayrı bir dünya. En son @Saltuk kardeşimi 10 çeşit aftershave siparisinden sonra, arabaya tüp taktırmayı dusunuyor iken gördükten sonra Smile  dedim o konu da benim adıma eksik kalsın. Sabun makine yetiyor abi.

gece gece güldürdün beni nerden hatırladın o tüp muhabbetini Big Grin
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
Bak gordunmu Bruce abi, bizde yalan yok. Gercek konular.
Ah Saltuk ah, hele bir evlendirelim seni de o zaman goreceksin tüpü müpü Smile Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: