En Son Ne Aldınız ?
(17/03/2016, Saat: 20:40)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu artisian lara beni bulastıran, ocagıma incir agacı diken @Saltuk kardeşimi de huzurunuzda kınıyorum Smile

O agac hepimizde var bak benimki meyve vermeye basladi bile Smile hayirli olsun
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
Sayenizde o incir ağacından bende de yetişti Smile Zamanında bir sabuna (Cella'yı kastederek) 25 TL. verilir mi kardeşim diyen ben, bugün değişik tip, ebat ve pahalılıkta 6 sabun ve 2 krem sahibiyim Smile
TVB'den aldığım sabun:

ip8w9k.jpg
Sözün bittiği yerdeyim ,,,,
Daha temizleyemedim bile,,,,

Fatboy
Çok şık duruyor güzel günlerde kullanın komşum
@Berat Duman komşum çok saol , bunu kullanmaya kıyamam , sırf traşlarda kullanmak için bu kadar temiz olmayan bir fatboy daha alırım ama bunu kullanmam .
@serjames hayırlı olsun nirvanaya ulaştın artık Smile Fatboy harika görünüyor
Satan arkadaş çok özenli kullanmış kimbilir belki favori tıraş aletiydi Smile
(18/03/2016, Saat: 18:35)serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Berat Duman komşum çok saol , bunu kullanmaya kıyamam , sırf traşlarda kullanmak için bu kadar temiz olmayan bir fatboy daha alırım ama bunu kullanmam .
Hocam hayırlı olsun. Ne kadara aldınız acaba

GT-I9295 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(18/03/2016, Saat: 18:45)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @serjames hayırlı olsun  nirvanaya ulaştın artık Smile Fatboy harika görünüyor
Satan arkadaş çok özenli kullanmış kimbilir belki favori tıraş aletiydi Smile

Hocam çok saol vallahi diyecek sözüm yok benim gibi hele ki koleksiyonculuktan gelen birisi için geleneksel traşa dair aldığım herşey bir yana bu bir yana ,,,,
Tek endişem dezefenkte etmek ile ilgili bir bilgim yok ,196 derece saf alkol ile denemeyi düşünüyorum ama zarar vermekten korkuyorum ,,,

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: