En Son Ne Aldınız ?
Teşekkürler hocam Smile yanlış anlaşılmasın ürün çok kaliteli ama bildiğimiz pinaud notaları var içinde.daha farklı bir koku bekliyordum ben açıkçası
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
İmpa alışverişim Smile. Thater' i bir daha bu fiyata (üstelik taksitle) alamayacağım için paraya kıyıp aldım. Thater fırçaları beğeniyordum normalde ama hiç almayı düşünmemiştim. Bu fırsat olmasaydı almazdım büyük ihtimalle. Elde siyah renkli çok fırça var, değişiklik olsun diye beyaz sap tercih ettim (4125/1 modeli).

zthmci.jpg
Haydi hayırlı tıraşlar...
(17/02/2016, Saat: 21:59)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İmpa alışverişim Smile. Thater' i bir daha bu fiyata (üstelik taksitle) alamayacağım için paraya kıyıp aldım. Thater fırçaları beğeniyordum normalde ama hiç almayı düşünmemiştim. Bu fırsat olmasaydı almazdım büyük ihtimalle. Elde siyah renkli çok fırça var, değişiklik olsun diye beyaz sap tercih ettim (4125/1 modeli).

zthmci.jpg

Hocam çok güzel ürünler güle güle kullanın
Taksitleri Nasıl yaptırdınız ?
Dükkandan taksit yapıyormu Mustafa bey ?
@Nani Kuş, teşekkür ederim. Yok öyle değil, Gittigidiyor üstünden aldım Mustafa Bey' e söyleyip. İstediğiniz ürünü oradan listeliyor kendisi. BKM Express indirimi ile 415 TL, 6 ay taksit yaptım kredi kartına, muazzam oldu Smile.
Haydi hayırlı tıraşlar...
(18/02/2016, Saat: 12:58)ayha-al Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Satin aldigim sitede doktora danismadan kullanmayin yaziyor. Bizde anladik yani,  yemeyecegiz  icmeyecegiz,  sakala surecegiz sadece.

20a84zl.jpg
2888bjr.jpg
Üstadım vur deyince öldürmeden bırakmıyorsunuz vallahi. 1 kg'mı naptınız üstadım Big Grin.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
@ayha-al üstat, aldığınız badem yağı Bebak benzeri bir ürün mü?
(18/02/2016, Saat: 13:47)ayha-al Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @btoprak, haklisiniz ustad biraz abartili oldu. Cella da 1kg oldu. Bu ara esimde seslenmiyor kendi halime birakti. Eskiden manyakmisin sen bunlarla ne yapiyorsun diyor frenliyordu.

Üstadım;
Bir kiloluk badem yağını görünce Ben Sizin sakal yapısını merak ettimdi. Smile
@ayha-al hocam saçla sakal yerini mi değiştirdi Smile
Bugun gelenler Floid Genuine, Merkur "1904" 41C Open Comb.
2it0zns.jpg
Thumbs Up 
Simdi denedim.

Merkur 41 ve 42 acık taraklı ve kapalı taraklı modeller, mild gunluk kullanım yapılabilecek makinalar. DE89 çok benziyor.
Yalnız boyutlarının kucuklugu ve hafifligi onları cok guzel seyehat urunu de yapıyor. Cok rahat valizinizde yer bulabilirsiniz.

BBS tıraş beklemeyin, yumusaklar ama open comb olarak gunluk kullanım da cok hosuma gitti.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: