En Son Ne Aldınız ?
Anlasildi kimse utunc'dan urun almasin Big Grin
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
(11/02/2016, Saat: 23:00)Kızılsakal-57 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu gun Ankara Ulus Mass'dan 1 adet Rimei ve Omega 10077 ( mavi olan) aldim. Sizlere sorum olacak, fircayi 2 kere kopurttum duruladim, sonrasinda da icerisindeki kalin siyah killardan kurtulmaya calistim. Yaklasik 10-15 tane ayiklamisimdir ama bazilarini cimbizla cekerken kokunden gelmeyip kirildilar sizce bu durum sıkıntı yaratir mi ? Makasla kesmeye façam yemedi diger killari da keserim diye, zaten ortadaki killarin kokune ulasmak zor dugumun sıkılıgindan dolayi.

Siyah kıllar, fırçayla köpürtürken yüzünüze ulaşacak mesafede değilse sıkıntı olmaz.
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
Fener ve Bıçaklara olan tutkum veya takıntım diyelim, ıslak tıraşdan çok öncesine dayanıyor. Bugun ilk kez Fenix harici bir marka fener aldım. Bakalım Led Lenser da yuzumuzu kara cıkarmasın. Senelerce kullanabilelim.
Fenix i biraz arastırınca, bazen yurtdışı fiyatından bile ucuza bulunabiliyor.
2s1suat.jpg
(12/02/2016, Saat: 15:34)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fener ve Bıçaklara olan tutkum veya takıntım diyelim, ıslak tıraşdan çok öncesine dayanıyor. Bugun ilk kez Fenix harici bir marka fener aldım. Bakalım Led Lenser da yuzumuzu kara cıkarmasın. Senelerce kullanabilelim.
Fenix i biraz arastırınca, bazen yurtdışı fiyatından bile ucuza bulunabiliyor.
2s1suat.jpg

Fener'le aramız oldum olası iyidir deyip asıl konuya odaklanayım. Kedi mi o ? Smile
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
2cyhbwg.jpg

Aynen abi 2 tane var bizde aynısından, biri yaşlı 12 yasında, otekisi de genc 12 aylık. Hatunda sarısın sevince dedim olmusken kedinin de sarısı olsun deermişimm Smile

İzmirde birkac ay once tasınırken, biri kutunun icindeydi. Taşımacılara dedim cocuklar kutuya fazla yaklasmayın aslan yavrusu var.

Harbi inanıp 1 saat kimse yaklasmayıp uzagından gecmisti. Çok gulmustum.
b4w9hz.jpg

Bizde de bu var. Yok yok bu babası benim kızın Smile

Bu arada maaşAllah, çok güzeller. Özellikle genç kız Smile
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
Vaşş abi o ne bakış. Bizimkiler SOKE,(sokak kedisi) oyle cins falan degil biz hep garibanları sevindirme taraftarıyız Smile
Ama sizinkiler tabi ki ayrı bir guzel.

Neyse fazla konuyu bozmayalım burada. Saygılar üstad.
(12/02/2016, Saat: 17:15)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: b4w9hz.jpg

Güzellik accccayip sert. Agresif. Big Grin
(12/02/2016, Saat: 18:06)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vaşş abi o ne bakış. Bizimkiler SOKE,(sokak kedisi) oyle cins falan degil biz hep garibanları sevindirme taraftarıyız Smile
Ama sizinkiler tabi ki ayrı bir guzel.

Neyse fazla konuyu bozmayalım burada. Saygılar üstad.

Evet konuya uygun değil ama gelişine vurduk. Arkadaşlar kusura bakmasınlar.Diğer taraftan sizi ve sokaktan can alıp evinde bakan herkesi de kutluyorum. Allah c.c razı olsun.Saygılar sevgiler bizden.

@AKadir Evet bu İzmir'de kıyı şeridinde nam salmış bir erkek Smile Sadece görüntü olarak değil, şahsiyet olarak da agresif bir mübarek Smile
Bir milyoncu dedede görünce şaşırdığım yanında iki tanede permasharp aldığım , Hangchao (Rimei çakması)
marka traş makinesi . Yüze sürmek cesaret ister , banyo traşı için kullanmayı düşündüğüm basit ve sıradan bir alet . İnsanın içine ürpertiyor

İşte cinayet aleti ....
2iavprp.jpgn391td.jpg2h88kqs.jpg140hhdy.jpg2cnxffp.jpgt4y5c5.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: