Günün Tıraşı (SOTD)
(09/02/2016, Saat: 20:05)bayercy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @serjames
Tıraş ortasında Jilet değiştiren çok duyduk ama siz tüm ekibi direk kadro dışı bırakmışsınız Smile

GT-I9505 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam nasıl bir sakal düşünün sakal 2 günlüktü , sabah rapira , ws sword classic , cella ile 2 perde oldum yarısından çoğu duruyordu .
Bir saat evvel geldim önce shark ile 2 perde oldum çok az aldı. Oda olmayınca üç perde polsilver anca sinekkaydı oldu.
Anlamadım sorun mu bende her traşta iki günlük sakalla sinekkaydı olmaya çalışmak yanlış mı komşum? Yoksa cidden sakal mı sert
(09/02/2016, Saat: 20:30)serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam nasıl bir sakal düşünün sakal 2 günlüktü , sabah rapira , ws sword classic , cella ile 2 perde oldum yarısından çoğu duruyordu .
Bir saat evvel geldim önce shark ile 2 perde oldum çok az aldı. Oda olmayınca üç perde polsilver anca sinekkaydı oldu.
Anlamadım sorun mu bende her traşta iki günlük sakal ile sakalla sinekkaydı olmaya çalışmak yanlış mı komşum? Yoksa cidden sakal mı sert
Sevgili @serjames
Aynı gün içinde bu kadar çok perde tıraş cildinize zarar vermekten başka bir işe yaramaz.
Her tıraş mukemmelige ulaşmak istemek güzel ama bu pek mümkün değil Smile Aletlerin açılarını iyi ayarlayamiyor olabilirsiniz, kullandığınız aletler mild aletler, size gitmiyor olabilir. Bunları zaman içinde tecrübe ederek en doğru kombinasyonları bulursunuz. Sadece çok sabırsız davranmayın derim Smile
(09/02/2016, Saat: 21:36)bayercy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sevgili @serjames
Aynı gün içinde bu kadar çok perde tıraş cildinize zarar vermekten başka bir işe yaramaz.
Her tıraş mukemmelige ulaşmak istemek güzel ama bu pek mümkün değil Smile Aletlerin açılarını iyi ayarlayamiyor olabilirsiniz, kullandığınız aletler mild aletler, size gitmiyor olabilir. Bunları zaman içinde tecrübe ederek en doğru kombinasyonları bulursunuz.  Sadece çok sabırsız davranmayın derim Smile

Sevgili @bayercy dedikleriniz doğru . Bu aralar 34c almayı düşünüyordum fakat almışken ayarlanabilir bir makine alayım dedim ve merkur progress almaya karar verdim . Sorum şu ben biraz uzun boylu ve dolayasıyla elleri biraz büyük bir insanım ha öyle çok anormal değil boyuma göre normal , acaba ele rahat oturup daha pratik hareketler yapabileceğim kısa sap mı yoksa rahat hareket yapmakta zorlanabileceğim ve boyun bölgem sağa ve sola doğru da yatık olduğunda sıkıntı yaşayabileceğim uzun sap mı alsam sırf elime daha çok oturuyor diye ?(bu arada normal bir ej 89lbl elime rahatça oturuyor )
(09/02/2016, Saat: 20:30)serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam nasıl bir sakal düşünün sakal 2 günlüktü , sabah rapira , ws sword classic , cella ile 2 perde oldum yarısından çoğu duruyordu .
Anlamadım sorun mu bende her traşta iki günlük sakal ile sakalla sinekkaydı olmaya çalışmak yanlış mı  komşum? Yoksa cidden sakal mı sert

yılın korku filmi Tongue
1zwkxfl.jpg
(09/02/2016, Saat: 21:57)t.macgyver Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yılın korku filmi  Tongue

4 dalda oscara aday bir hikaye , dram , mücadele , gözyaşı ve hırs Big Grin Big Grin
(09/02/2016, Saat: 22:01)serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 4 dalda oscara aday bir hikaye , dram , mücadele , gözyaşı ve hırs Big Grin  Big Grin

aynen, di caprio'yu koy bu senaryoya, oscar özlemi bitsin o denli Big Grin
sizin bunu deneyebiliyor olmanız sağlamından bir cilt sahibi olduğunuzu gösterir.

gerisi teknik ve uygun araç-gereç kombinasyonu.
Ufak denemelerle aletin optimum çalışır şeklini bulmaya çalışın. Bunu yaparken de halihazırda iyi performans aldığınız sabun,jileti kullanın.
(09/02/2016, Saat: 22:12)t.macgyver Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aynen, di caprio'yu koy bu senaryoya, oscar özlemi bitsin o denli Big Grin
sizin bunu deneyebiliyor olmanız sağlamından bir cilt sahibi olduğunuzu gösterir.

gerisi teknik ve uygun araç-gereç kombinasyonu.
Ufak denemelerle aletin optimum çalışır şeklini bulmaya çalışın. Bunu yaparken de halihazırda iyi performans aldığınız sabun,jileti kullanın.

Çok haklısın komşum film işini ayarlıyoruz  Cool
wsw9du.jpg
(09/02/2016, Saat: 22:19)serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok haklısın komşum film işini ayarlıyoruz  Cool
wsw9du.jpg

Kan ve gözyaşı ve mükemmel bir başarı hikayesi..... Angel 2iqeukw.jpg
289g4nt.jpg

@macgyver iyi tespit Smile
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 292,773 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,576 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,293 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,872 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,735 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,951 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,494 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,063 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,241 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: