Günün Tıraşı (SOTD)
Semouge 620 fırça
Cella Sabun
Rapira jilet
Nivea after shave
Ws sword classic

Rapira ve ws sword ile yine rahat bir traştı üstüne semouge , cella birleşimi de olunca yağ gibi bir traş oldu

Selamlar ,
(02/02/2016, Saat: 22:55)Saltuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eyvallah. Lord ustad hep cok ovuyordu ovdugu kadar da varmis. dogal ve guclu kokusu icin bile alinir. @mancho ustadimda da yozgat in kurtulusu gununde Qed anason gormstum eski tip Smile onun da yorumlarini alsak guzel olur

Benim de çok beğendiğim sabunlardan Qed. Kokusu bu kadar güçlü sabun azdır. Son bir haftadır MWF kullanıyordum, dün Qed kullandım, bence MWF'den köpük, kayganlık açısından daha iyi, koruma başabaş. Koku kıyas bile edilmez.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Tesekkurler ustadim. Charles ile biraz sohbet ettik gecen, elinizdeki eski uretim gliserinli sabunlardan kalmadigini soyluyor. Yenileri icin formulu guncelledim, icine cesitli esansiyel yaglar, kil, camur ivir zivir bir suru faydali sey kattim diyor. 6 cesit kalmis sadece elinde. Kalan 4 cesitten de almak var acikcasi aklimda.
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
(04/02/2016, Saat: 16:19)Saltuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tesekkurler ustadim. Charles ile biraz sohbet ettik gecen, elinizdeki eski uretim gliserinli sabunlardan kalmadigini soyluyor. Yenileri icin formulu guncelledim, icine cesitli esansiyel yaglar, kil, camur ivir zivir bir suru faydali sey kattim diyor. 6 cesit kalmis sadece elinde. Kalan 4 cesitten de almak var acikcasi aklimda.

Ne kadara mal oluyordu?
(04/02/2016, Saat: 16:19)Saltuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tesekkurler ustadim. Charles ile biraz sohbet ettik gecen, elinizdeki eski uretim gliserinli sabunlardan kalmadigini soyluyor. Yenileri icin formulu guncelledim, icine cesitli esansiyel yaglar, kil, camur ivir zivir bir suru faydali sey kattim diyor. 6 cesit kalmis sadece elinde. Kalan 4 cesitten de almak var acikcasi aklimda.

Yeni veya eski gliserinli sabunları hiç denemedim ve merak içindeyim. Bir taraftan da beğeneceğime dair bir önyargım var. Smile Mama Bear's, Qed, Colonel Conk birini mutlaka deneyeceğim.
@Aleksey, sabunlar ortalama 15 $ iki kutu icin 20 $ da kargo ucreti verdim.

@AKadir , mama bears koku olarak hos ama yastiklamada biraz sonuk kaliyor.
(04/02/2016, Saat: 16:52)Saltuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Aleksey,  sabunlar ortalama 15 $ iki kutu icin 20 $ da kargo ucreti verdim.

@AKadir , mama bears koku ve olarak hos ama yastiklamada biraz sonuk kaliyor.

Aynı fikirdeyim ben de Saltuk dostumuzla. Hatta sıralama şöyle bence Qed>Mama Bears>Colonel Conk.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Üstadlarım;
Teşekkürler. Bir tek Qed kaldı. Smile
(04/02/2016, Saat: 16:52)Saltuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Aleksey, sabunlar ortalama 15 $ iki kutu icin 20 $ da kargo ucreti verdim.

@AKadir , mama bears koku olarak hos ama yastiklamada biraz sonuk kaliyor.

Pahalıymış maşallah. Ama performansı harika diyorsan verilir tabii ki. Smile
Uretimi duran ve ozel bir urun olmasi sebebiyle fiyati goze batmadi yoksa her seferinde amerikadan sabun getirmeye kalp dayanmaz Smile bu arada crsw turkiye ye gonderim yapiyor mu?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,804 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,460 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,209 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,394 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,574 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,826 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,272 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,037 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,238 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: