En Son Ne Aldınız ?
@recklesstr , 90'lardan bir Perma Sharp ürünü gibi duruyor.
(01/02/2016, Saat: 19:13)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @neoromancer
Abi hemen arkandayım.
37 yi arkadastan almıstım cok begenmistim. 39 da diger barber pole saplılarıma daha uygun kacıcak koleksiyonda, impa mustafa bey benim icin getirmisti. vericem bugunlerde siparisi.
Slant kafa olayına ben bayıldım abi, eminim seninde cok hosuna gidicek

@dikdik_s Selamlar ....bana ağır abi hissiyatı verdi bu alet..MErkür kalitesi her halinden belli zaten, benimde beklentilerim aynı yönde ...sakalları bekliycez artık mecburen Smile ..eskiden keşke geç çıksa derdik şimdi düştüğümüz şu hallere bak ..allah sonumuzu hayır ede
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
(01/02/2016, Saat: 20:10)neoromancer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @dikdik_s Selamlar ....bana ağır abi hissiyatı verdi bu alet..MErkür kalitesi her halinden belli zaten, benimde beklentilerim aynı yönde ...sakalları bekliycez artık mecburen Smile ..eskiden keşke geç çıksa derdik şimdi düştüğümüz şu hallere bak ..allah sonumuzu hayır ede

Abi EJ ve Muhle guzel kaliteli urunler yapıyorlar ama, merkur cesit olarak ıslak tıras sevenler icin buyuk bir boslugu dolduruyor. Ej de muhlede sadece 89 ve 41 kafa varken, slantıydı, klasik 1901 iydi, 34 kafasıydı, 38 iydi vs. merkur cesitleriyle buyuk bir boslugu dolduruyor. Markayı taktir ediyorum ve dedigin gibi severek kullanıyorum.
(01/02/2016, Saat: 15:43)neoromancer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: o7ojtu.jpg
Epeyce zamandır bir Slant alet edinmek istiyordum son aşamada İkon ve 39C seçenekleri dışındakiler elendi...Hem kargo süresi hem fiat avantajı sebebiyle 39C de karar kıldım, alet bugün geldi ve ilk elime aldığımda ki kalite hissi itibarıyla  sanırım şimdilik talebimi karşılayacak...

komşum,iyi günlerde kullanın.Slant aletler,cilt seçmez, jilet seçmez kullanımı çok keyiflidir (bana göre).Güzel bir tercih.

syg
Zaman ve mekan içinde herşey değişkendir.
(01/02/2016, Saat: 22:17)pitbull Adlı Kullanıcıdan Alıntı: komşum,iyi günlerde kullanın.Slant aletler,cilt seçmez, jilet seçmez kullanımı çok keyiflidir (bana göre).Güzel bir tercih.

syg

Saolasın komşum..bende tam bu özelliklerinden dolayı edinmek istedim...arada işle alakalı evden uzaklaşınca ..yada tatil vs.. durumlarda bulundurulması elzem bir çeşit
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
(01/02/2016, Saat: 19:51)mavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @recklesstr , 90'lardan bir Perma Sharp ürünü gibi duruyor.

Evet üstadım Permasharp ya da Kent jiletleri vardı onu üretenler üretmiş de olabilir gibi geldi. Zamanında baya bir üretim olmuş ülkemizde.
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
(02/02/2016, Saat: 08:40)recklesstr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet üstadım Permasharp ya da Kent jiletleri vardı onu üretenler üretmiş de olabilir gibi geldi. Zamanında baya bir üretim olmuş ülkemizde.

@recklesstr Konuyla ilgisi yok yazdıklarımın. Avatar'a bayıldım Smile
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
(02/02/2016, Saat: 11:48)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @recklesstr Konuyla ilgisi yok yazdıklarımın. Avatar'a bayıldım Smile

Hadi ya Smile Avatar değişikligine gittim. Teşekkürler Smile
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
@dikdik_s @pitbull @neoromancer hocam slantlarınızı iyi günlerde keyifli traşlarda kullanın

Benim bir sualim var yardımcı olursanız sevinirim
Ben Barley R-89 dan sonra 37c slant kullanmaktaydım şu an kullanamıyorum sebebi sapın kısa olması
Okudugum çoğu yorumda uzun sap agresif manevra yapma kabiliyeti zayıf diye belirtilmiş fakat ben bunları kısa sap 37c slant ile yaşıyorum sapı tutarken elim fena agrıyor kafaya yakın , sap kısmından , ortasında fark etmiyor neresinden tutarsam tutayım elimin Ağrı'sından traşı zor tamamlayabiliyorum ama Barley de bu sıkıntıyı hiç yaşamıyorum acaba ben 39c yada uzun saplı progress alırsam bu dertten kurtulma ihtimalim varmıdır???
zn7o82.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: