En Son Ne Aldınız ?
(29/01/2016, Saat: 16:20)AKadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçen günlerde aldığım ürün Truefitt & Hill Sandalwood Shaving Cream (Tüp).
Kullandım.

1.perde mükemmel köpük kayganlık güzel.
2.perde köpük yok. Yok kelimesini yanlış anlamayın. Gerçekten "Yok". Fırçanın kılları meydanda ve üzerinde şeffaf ufak karıncalar var. Safiyane bir düşünce: Acaba köpüğü yere mi düşürdüm. Düşmemiş yok olmuş. 2.perde için bir daha krem desteği.
Hadi @impaticaret Mustafa Bey'e telefon Bana vakit ayırdı iyi marka dedi ve denemeler:

1 fındık büyüklüğü krem az sulu fırça - 1,5 fındık büyüklüğü krem orta sulu fırça - 2 fındık büyüklüğü krem çok sulu fırça.
Sonuç aynı.
Şimdi tersten kombinasyon deneyeceğim.
1 fındık büyüklüğü krem çok sulu fırça - 1,5 fındık büyüklüğü krem çok sulu fırça - 2 fındık büyüklüğü krem az sulu fırça.
Denemelerim bittiğinde zaten tüp biter, kurtulurum.

Truefitt & Hill Authentic No.10 Finest Shaving Cream'in (kutu) incelemesi forumda mevcut. Memnuniyet yaygın. Marka aynı olmasına rağmen krem cinsleri arasında bu kadar farklılık olmaması gerekir, üründe bir imalat hatası da Bana denk gelmiştir diye düşünüyorum.
Kullandığım en vasat sabunum bile 2.perde dedinmi daha verimli.

lvDdnb.jpg

No.10 ile elinizdeki kremin formülasyonu tamamı ile farklı. No.10 da daha çok kimyasal var ve No.10 çok daha ucuz bir seri. T&H'in giriş serisidir No.10 ve rekabetçiliklerini arttırmak için çıkardıkları bir üründür. Ürünü iki fındık yerine daha bol kullanmanızı öneririm ben.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(29/01/2016, Saat: 19:02)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: No.10 ile elinizdeki kremin formülasyonu tamamı ile farklı. No.10 da daha çok kimyasal var ve No.10 çok daha ucuz bir seri. T&H'in giriş serisidir No.10 ve rekabetçiliklerini arttırmak için çıkardıkları bir üründür. Ürünü iki fındık yerine daha bol kullanmanızı öneririm ben.

Üstadım;
Köpüğü kaybedince Smile ürünü aldığım @impaticaret Mustafa Bey'e telefon ettim. Bir fındık büyüklüğü yeterli demişti. Ben olmayınca bir misli üzerine + dedim.
Ben tutumlu bir insan değilim, olamadım ama tüpün tamamı zaten topu topu 75 gr. 50 TL. İki fındık büyüklüğünden de fazla kullanırsak ...... Majestelerinin yakın insanlarına mahsus imalat gibi olacak. Big Grin

Ama Sizin önerinizi dikkate alarak akşam deneyeceğim.
(29/01/2016, Saat: 19:20)AKadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım;
Köpüğü kaybedince Smile ürünü aldığım @impaticaret Mustafa Bey'e telefon ettim. Bir fındık büyüklüğü yeterli demişti. Ben olmayınca bir misli üzerine + dedim.
Ben tutumlu bir insan değilim, olamadım ama tüpün tamamı zaten topu topu 75 gr. 50 TL. İki fındık büyüklüğünden de fazla kullanırsak ...... Majestelerinin yakın insanlarına mahsus imalat gibi olacak. Big Grin

Ama Sizin önerinizi dikkate alarak akşam deneyeceğim.

Siz onu bol bol kullanın, birdahaki siparişte telafi ederiz Wink
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
@cihankeskin komşumdan rica etmiştim bana lebelle sabun getirmişti sağolsun. Kokusu tıraş sonrası losyonu ile tamamen farklı. Tütün notası hiç alamadım desem yeridir sabunda.
409fa7ba4529d5de801664ad887f02d6.jpg
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
dr37tl.jpg

Bugun sabun gunu oldu. Farklı yerlerden 2 paket birden geldi.
(30/01/2016, Saat: 18:22)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: dr37tl.jpg

Bugun sabun gunu oldu. Farklı yerlerden 2 paket birden geldi.
Hocam hayırlı olsun, Arlington'u denediğinizde yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim.

Haslinger ve LPL'i beğeneceğinizi tahmin ediyorum..
@naayi

Ok baba, ikea kaplarım bitmişti soyledim. Gelsinler basıp hemen bir deneme yaparım. Saygılar
(30/01/2016, Saat: 22:30)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @naayi

Ok baba, ikea kaplarım bitmişti soyledim. Gelsinler basıp hemen bir deneme yaparım. Saygılar
Haslinger candir komşum..tam bir fp canavarı bir sabun...LPL nin sofistike havasını seveceğini düşünüyorum

A0001 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
Vangelis geldi. Bize ciciler getirdi. Big Grin

cmjqo.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(30/01/2016, Saat: 23:11)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vangelis geldi. Bize ciciler getirdi. Big Grin

cmjqo.jpg
Cihan harika ürünler, güle güle kullan Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: