En Son Ne Aldınız ?
Yani UKIM e ugruyor mu hocam?
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
Geçen günlerde aldığım ürün Truefitt & Hill Sandalwood Shaving Cream (Tüp).
Kullandım.

1.perde mükemmel köpük kayganlık güzel.
2.perde köpük yok. Yok kelimesini yanlış anlamayın. Gerçekten "Yok". Fırçanın kılları meydanda ve üzerinde şeffaf ufak karıncalar var. Safiyane bir düşünce: Acaba köpüğü yere mi düşürdüm. Düşmemiş yok olmuş. 2.perde için bir daha krem desteği.
Hadi @impaticaret Mustafa Bey'e telefon Bana vakit ayırdı iyi marka dedi ve denemeler:

1 fındık büyüklüğü krem az sulu fırça - 1,5 fındık büyüklüğü krem orta sulu fırça - 2 fındık büyüklüğü krem çok sulu fırça.
Sonuç aynı.
Şimdi tersten kombinasyon deneyeceğim.
1 fındık büyüklüğü krem çok sulu fırça - 1,5 fındık büyüklüğü krem çok sulu fırça - 2 fındık büyüklüğü krem az sulu fırça.
Denemelerim bittiğinde zaten tüp biter, kurtulurum.

Truefitt & Hill Authentic No.10 Finest Shaving Cream'in (kutu) incelemesi forumda mevcut. Memnuniyet yaygın. Marka aynı olmasına rağmen krem cinsleri arasında bu kadar farklılık olmaması gerekir, üründe bir imalat hatası da Bana denk gelmiştir diye düşünüyorum.
Kullandığım en vasat sabunum bile 2.perde dedinmi daha verimli.

lvDdnb.jpg
(29/01/2016, Saat: 16:17)Saltuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yani UKIM e ugruyor mu hocam?

Hayır PIM, normal posta dışında gönderim seçmiyorum.
Haydi hayırlı tıraşlar...
(29/01/2016, Saat: 16:20)AKadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçen günlerde aldığım ürün Truefitt & Hill Sandalwood Shaving Cream (Tüp).
Kullandım.

1.perde mükemmel köpük kayganlık güzel.
2.perde köpük yok. Yok kelimesini yanlış anlamayın. Gerçekten "Yok". Fırçanın kılları meydanda ve üzerinde şeffaf ufak karıncalar var. Safiyane bir düşünce: Acaba köpüğü yere mi düşürdüm. Düşmemiş yok olmuş. 2.perde için bir daha krem desteği.
Hadi @İmpa Mustafa Bey'e telefon Bana vakit ayırdı iyi marka dedi ve denemeler:

1 fındık büyüklüğü krem az sulu fırça - 1,5 fındık büyüklüğü krem orta sulu fırça - 2 fındık büyüklüğü krem çok sulu fırça.
Sonuç aynı.
Şimdi tersten kombinasyon deneyeceğim.
1 fındık büyüklüğü krem çok sulu fırça - 1,5 fındık büyüklüğü krem çok sulu fırça - 2 fındık büyüklüğü krem az sulu fırça.
Denemelerim bittiğinde zaten tüp biter, kurtulurum.

Truefitt & Hill Authentic No.10 Finest Shaving Cream'in (kutu) incelemesi forumda mevcut. Memnuniyet yaygın. Marka aynı olmasına rağmen krem cinsleri arasında bu kadar farklılık olmaması gerekir, üründe bir imalat hatası da Bana denk gelmiştir diye düşünüyorum.
Kullandığım en vasat sabunum bile 2.perde dedinmi daha verimli.

Köpürtmeyi yüzde mi yoksa kapta mı yaptınız?
(29/01/2016, Saat: 16:31)ms_1907 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Köpürtmeyi yüzde mi yoksa kapta mı yaptınız?

Önce zeytinyağlı sabunla yıkama sonrası suratta, sıcak kapta da denedim.
(29/01/2016, Saat: 16:38)AKadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Önce zeytinyağlı sabunla yıkama sonrası suratta, sıcak kapta da denedim.

Ben de kapta önerecektim ama zaten denemişsiniz. Palmolive tıraş kremim var. Biliyorum, sizdeki markayla kıyas bile kabul etmez. Ben de genel olarak krem ile sabun kadar performanslı köpükler elde edemiyorum, ancak sonuç sizin belirttiğiniz kadar da kötü olmuyor.
(29/01/2016, Saat: 16:55)ms_1907 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de kapta önerecektim ama zaten denemişsiniz. Palmolive tıraş kremim var. Biliyorum, sizdeki markayla kıyas bile kabul etmez. Ben de genel olarak krem ile sabun kadar performanslı köpükler elde edemiyorum, ancak sonuç sizin belirttiğiniz kadar da kötü olmuyor.

Üstadım;
Kayınpederim oldukça yaşlı. Krem kullanıyor. Gittim Onun kremlerinden birer parmak çaldım (itiraf) . Böyle değil. "Kötü" kötüdür.  Smile Bu başka bir şey.
Şimdi Ben tüpün dibini merak ediyorum. Acaba ne çıkacak diye. Belki düzelir Smile
@AKadir

Abi fırça ne kullandın sorması ayıp, domuzlar suyu köpügü emer, elinde samur yada sentetik fırça varsa birde onlarla denermisin. Birde fırçanı tıraş oncesi bir 5 dakika sıcak suda beklettinmi, suya doysun diye
(29/01/2016, Saat: 17:34)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @AKadir
Abi fırça ne kullandın sorması ayıp, domuzlar suyu köpügü emer, elinde samur yada sentetik fırça varsa birde onlarla denermisin. Birde fırçanı tıraş oncesi bir 5 dakika sıcak suda beklettinmi, suya doysun diye

Üstadım,
Duke 3 ve o açılmayan çok sevdiğim Epsilon 2 Band Badger.
Scuttle ısıtılmış, içine sıcak su konmuş, yüzü zeytinyağlı sabunla iyice abatr şekilde ovarak yıkama süresi kadar bekleme.
Kendimi suçlayarak her şeyi yaptım.

Denediğim
Deneyeceğim tersten kombinasyon.
(29/01/2016, Saat: 17:00)AKadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım;
Kayınpederim oldukça yaşlı. Krem kullanıyor. Gittim Onun kremlerinden birer parmak çaldım (itiraf) . Böyle değil. "Kötü" kötüdür.  Smile Bu başka bir şey.
Şimdi Ben tüpün dibini merak ediyorum. Acaba ne çıkacak diye. Belki düzelir Smile

(29/01/2016, Saat: 17:49)AKadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım,
Duke 3 ve o açılmayan çok sevdiğim Epsilon 2 Band Badger.
Scuttle ısıtılmış, içine sıcak su konmuş, yüzü zeytinyağlı sabunla iyice abatr şekilde ovarak yıkama süresi kadar bekleme.
Kendimi suçlayarak her şeyi yaptım.

Denediğim
Deneyeceğim tersten kombinasyon.

Komşum, fırçalarda iyiymiş, Scuttle'da var. Dediğiniz gibi bu başka bir şey. Acaba kayınpederiniz durumun farkına vardı da ah mı etti size Smile
Bu arada "kötü" derken 2. perdedeki bahsettiğiniz olumsuzluğu kastetmiştim.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: