En Son Ne Aldınız ?
(abi fatip i almamın nedeni senin guzel resimlerinden birinde Gold 34HD görmemdi. Fakat yılbaşı alışverişimde baktıgım yerde sanırım gold34 kalmamıstı. Acık taraklı olması nedeni ile fatip dikkatimi cekti. Bir de zaten 38C yi severek kullanıyorum 34le aynı kafa gerek yok diyerekten, Fatip in verdim siparişini. Yani sayende gold bir aletim oldu. Ben sana teşekkür ederim abi.
Fatip makine ince işcilige sahip degil ama cok hosuma gitti agresiflik olarak. Herkese tavsiye ederim. Fiyat performans sampiyonu bir urun.)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
dikdik_s ---Serdar kardes hayirli olsun yeni güzeller...daha iyi tirasa hazirlama malzemeleri de geldigine göre arada bir denemek icin birde celik edinsen Smile---söyle uygunundan#hem agresiflikde hosuna gitmis bak...yanlis anlasilmasini istemem--- sevdigim arkadaslarin da bu keyfi yasamasi dilegiyledir bu temennim..
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
@ozgun41 özgün beyin a/s'leri, kendisi çok nazik bir insan olduğu için bir sürü de sample ve atık jilet kutusu göndermiş, vaktim dar olduğu için uzun yazamayacağım, büyük sisedekiler vetyver ve sandal. Yarın tıraş sonrası kullanıp etraflıca inceleme yazacağım.
Bence herkesin imkanı dahilinde desteklemesi gereken bir proje özgün beyinki. Herkese iyi akşamlar.

a8d8ed656d045b65899e9bfc4953fbf3.jpg
Nazik yorumlariniz icin cok tesekkurler.begenmenize cok sevindim keyifle kullanmaniz dilegiyle @ayhanlilar @neoromancer ve @kerimovic dostlar.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Wink 
Güle güle kullan, İncelemeleri merak bekliyoruz, komşum

(04/01/2016, Saat: 19:06)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaslar aile buyuklerimiz misafir di. Foruma cep telinden 1-2 haric giremedim. Kusuruma bakmayın.
Öncelikle fatip ve 89 twist icin guzel sözlerinden dolayı;
@hamdib @recklesstr @mecheng @btoprak arkadaslara teşekkur ediyorum. Daha iyileri sizlerin olsun arkadaslar.

@neoromancer
abi fatip i almamın nedeni senin guzel resimlerinden birinde Gold 34HD görmemdi. Fakat yılbaşı alışverişimde baktıgım yerde sanırım gold34 kalmamıstı. Acık taraklı olması nedeni ile fatip dikkatimi cekti. Bir de zaten 38C yi severek kullanıyorum 34le aynı kafa gerek yok diyerekten, Fatip in verdim siparişini. Yani sayende gold bir aletim oldu. Ben sana teşekkür ederim abi.
Fatip makine ince işcilige sahip degil ama cok hosuma gitti agresiflik olarak. Herkese tavsiye ederim. Fiyat performans sampiyonu bir urun.

@izbe  
üstad Giletiniz hayırlı olsun. Makine yanıyor. Ben de bir komsumdan çok temiz bir slim aldım, tabi sizinki ile kıyas kabul etmez ama, neymiş şu nostaljik aletler bir deneyelim bakalım.

Evet neyse efenim çok uzun tuttum, bugun postadan 2ci parti siparişimiz geldi. Floid PreShave oil ve Saponificio Balm.
Balm a ihtiyacım yok, ama form a bir sözüm var Saponificio ürünlerinin incelemesini yapacağım. 70yıl özel üretim sabunu incelerken, şişesi ile dikkat çeken aynı serinin balmını da incelemeye eklemek istedim. Yani abiler kendim için degil, ne yapıyorsam sizler icinSmile
Aman ustadların ki gibi detaylı bir inceleme beklemeyin. Bizimkisi basit dost izlenimleri olur ancak.
Saygılar

wmle9h.jpg
14jue6v.jpg
Italyan istilasi..Sahibi olacak arkadaslara simdiden hayirli olsun..

2dhv34p.jpg
Gillette toggle, black beauty, aftershave ve balmlar, forum şenlenmiş, güle güle kullanın arkadaşlar Smile
Ben de en son orak'ın siyah saplı modelini almıştım, grisine de pazarda denk gelip aldım. Seti tamamladım Smile Gene aynı fiyattan 4TL'den. Tıraşını da öbür orak gibi inanılmaz beğendim Smile Günün tıraşında paylaşırım daha sonra.
P_20160102_111528.jpg
P_20160102_112316.jpg
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
(05/01/2016, Saat: 04:13)naayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Italyan istilasi..Sahibi olacak arkadaslara simdiden hayirli olsun..

2dhv34p.jpg

1.sınıf ürünler, her yerde bulunmaz, sahipleri iyi günlerde kullansin Smile

(05/01/2016, Saat: 04:13)naayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Italyan istilasi..Sahibi olacak arkadaslara simdiden hayirli olsun..

2dhv34p.jpg

Güle güle kullanın komşum. Bunlardan ayrılması da zor olur şimdi. Big Grin
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(05/01/2016, Saat: 12:04)recklesstr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gillette toggle, black beauty, aftershave ve balmlar, forum şenlenmiş, güle güle kullanın arkadaşlar Smile
Ben de en son orak'ın siyah saplı modelini almıştım, grisine de pazarda denk gelip aldım. Seti tamamladım Smile Gene aynı fiyattan 4TL'den. Tıraşını da öbür orak gibi inanılmaz beğendim Smile Günün tıraşında paylaşırım daha sonra.
P_20160102_111528.jpg
P_20160102_112316.jpg

Çekiç diye de fırça bulursak tam olacak. Güle güle kullanın komşum. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
@naayi çok güzel ürünler ADP benim favorilerimden, kavanoza bakmak bile keyif veriyor. SMN için ise sabırsızlanıyorum Big Grin
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: