En Son Ne Aldınız ?
Hayırlı olsun @izbe, @Turhan84 üstadlar, yeni ürünler cidden güzel. İyi ve güzel günlerde kullanın.

izbe üstadım Toggle her zaman muhteşem albenisiyle öne çıkan bir ürün, bir de sınırlı üretim olması onu daha değerli kılıyor. Tam koleksiyonluk cidden, siz de çok temiz bir ürün düşürmüşsünüz.

Aklıma Güldür güldür show'daki bir enstantane geldi Big Grin;
"Ne güzelmişş, keşşke benim olssa..."
(04/01/2016, Saat: 11:00)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aklıma Güldür güldür show'daki bir enstantane geldi Big Grin;
"Ne güzelmişş, keşşke benim olssa..."

@btoprak hocam, mesajınıza cevap yazıyım derken monitör çatladı, bilgisayardan dumanlar çıktı. Bu yazıyı da tost makinesinden gönderiyorum.

SmileSmileSmile

Sağolun hocam, daha iyileri sizlerin olsun inş.
(04/01/2016, Saat: 11:35)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @btoprak hocam, mesajınıza cevap yazıyım derken monitör çatladı, bilgisayardan dumanlar çıktı. Bu yazıyı da tost makinesinden gönderiyorum.

SmileSmileSmile

Sağolun hocam, daha iyileri sizlerin olsun inş.
Tost makinesi sağlam kalmış Allah'tan üstadım SmileBig Grin.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Gerçekten çok şık duruyor @izbe komşum, güle güle kullanın. Şu aralar usturaya merak saldığım için benim gözüm kalmadı neyse ki Smile Hayırlı olsun üstat, nazar değmesin.
46d4dd6d97f0f9242e14d295ee94b19f.jpg
Seriyi tamamladık @ozgun41 üstad sağolsun koku bağımlısı olduk çalışmaları taktire şayan
Bu değerli hediyeleri için ona tekrar teşekkür ediyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk
(04/01/2016, Saat: 15:48)ayhanlilar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 46d4dd6d97f0f9242e14d295ee94b19f.jpg
Seriyi tamamladık @ozgun41 üstad sağolsun koku bağımlısı olduk çalışmaları taktire şayan
Bu değerli hediyeleri için ona tekrar teşekkür ediyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk
Gercekten başarılı çalışmalar ve gelecek vaadediyor...bence yeni koku merakı olan her üyenin bu geleceğin daha çeşitlenmesi gelişmesi adına özgün kardeşimizi desteklemesi gerekiyor...en azından birer set almak lazım...aventus kokusunu bilhassa tavsiye ederim..

A0001 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
Arkadaslar aile buyuklerimiz misafir di. Foruma cep telinden 1-2 haric giremedim. Kusuruma bakmayın.
Öncelikle fatip ve 89 twist icin guzel sözlerinden dolayı;
@hamdib @recklesstr @mecheng @btoprak arkadaslara teşekkur ediyorum. Daha iyileri sizlerin olsun arkadaslar.

@neoromancer
abi fatip i almamın nedeni senin guzel resimlerinden birinde Gold 34HD görmemdi. Fakat yılbaşı alışverişimde baktıgım yerde sanırım gold34 kalmamıstı. Acık taraklı olması nedeni ile fatip dikkatimi cekti. Bir de zaten 38C yi severek kullanıyorum 34le aynı kafa gerek yok diyerekten, Fatip in verdim siparişini. Yani sayende gold bir aletim oldu. Ben sana teşekkür ederim abi.
Fatip makine ince işcilige sahip degil ama cok hosuma gitti agresiflik olarak. Herkese tavsiye ederim. Fiyat performans sampiyonu bir urun.

@izbe  
üstad Giletiniz hayırlı olsun. Makine yanıyor. Ben de bir komsumdan çok temiz bir slim aldım, tabi sizinki ile kıyas kabul etmez ama, neymiş şu nostaljik aletler bir deneyelim bakalım.

Evet neyse efenim çok uzun tuttum, bugun postadan 2ci parti siparişimiz geldi. Floid PreShave oil ve Saponificio Balm.
Balm a ihtiyacım yok, ama form a bir sözüm var Saponificio ürünlerinin incelemesini yapacağım. 70yıl özel üretim sabunu incelerken, şişesi ile dikkat çeken aynı serinin balmını da incelemeye eklemek istedim. Yani abiler kendim için degil, ne yapıyorsam sizler icinSmile
Aman ustadların ki gibi detaylı bir inceleme beklemeyin. Bizimkisi basit dost izlenimleri olur ancak.
Saygılar

wmle9h.jpg
14jue6v.jpg
dikdik_s komşum güle güle kullanın. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
http://www.technischesmuseum.at/object/e...terie-1933

Linkte ayrıntılı bilgi mevcut, 1932-39 arasında üretilmiş olan motorlu (icerideki jileti saniyede 100 kere hareket etiriyor) tıraş makinesi. Almanca bir forumda birisi denemiş tıraşı Testere-VII gibi diyor.
eskinin fusion power ı olsa gerek çok orijinal bir makinaya benziyor

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: