En Son Ne Aldınız ?
Herkese yenileri hayirli olsun. Bende yilbasi icin impadan alkol stogu yaptim Smile
x0trew.jpg
@dikdik_s komşum,

Pinaud şişelerinde sadece yüze sürülür gibi bir yazı var mı hocam? Sakın başka şişelerle karıştırıp içmeyin Big Grin
Bu arada çok güzel görünüyorlar, güle güle kullanın.
@ms_1907
Komsum Pinaud konusuna yazmistim, izmir karsiyakada kokularini denemek isteyen buyurabilir diye. Impa karsiyaka subesi gibiyiz Smile

35co0f9.jpg
@dikdik_s masallah seriyi tamamlamissiniz

@dikdik_s hayırlı olsun, seri tamamlanmış görünüyor....komşum bu güzeller arasında gözden hangisidir? bizede tavsiye edesin Smile
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
2cq19np.jpg
(21/12/2015, Saat: 14:34)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ms_1907
Komsum Pinaud konusuna yazmistim, izmir karsiyakada kokularini denemek isteyen buyurabilir diye. Impa karsiyaka subesi gibiyiz Smile

Biliyorum komşum, hatırlıyorum. Yolumuz düşerse uğramak isteriz tabi ki. Benimki sadece latife, hani alkol demişsiniz ya Smile Gerçekten çok çekici ve cafcaflı görünümleri var. Cazibesine kapılmamak zor.
Sayın @dikdik_s
Aklımdakini yapmışsınız. İyi günlerde kullanın. Ben kendimi frenleyerek bugün classic 370 olanından sipariş verdim. Koku olayı çok kişisel olsa da fikirlerinizi bizlerle paylaşırsanız sevinirim.
Saygılarımla
Komşular,

Herkese teşekkur ederim guzel yorumlarınız için.
Dostlar oncelik olarak classic i herkese tavsiye ederim. Pinaud hakkında size en iyi fikri verecek olan classic dir.
BayRum u bir arkadasımızdan almıstım. Bayrum kokusu nedir bilmiyordum. Bildigimiz karanfil suyuymus, veya en azından pinaud daki o sekil.
Musk bildigin damacana halinde geliyor. Zaten firmada bakmıs biraz buyuk olmus, demis banyodan sonra komple vucuda falan surebilirsiniz demişSmile hani yıkanın manasında. Musk ı ben sevdim. Musk kokusu maskulen ve hos.
Koku tarifim ne yazıkki zayıftır. Digerlerini ne yazıkki acmadım, ama olur denemek icin arkadas vs. gelirse beraber acarız beraber kokuları konusunda inceleme yaparız daha detaylı.
Her ıslak tıraş severde 1 tane Pinaud, 1 tane Floid, 1 tane de Ozgun41 losyonu bulunsun arkadaslar. Bosuna soylemiyorum. Hepsinden memnun kalacagınızı dusunuyorum.
Saygılar Sevgiler
İçlerinde kekik gibi ıtırlı bitki özleri olan varmı üstadım. Dağlara vurmuşuz kendimizi gibi hissettirecek. Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: