En Son Ne Aldınız ?
(20/12/2015, Saat: 00:47)Saltuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayirli olsun @chinaski ustadim. O Culmak necidir?
Teşekkürler komşum, bugün İmpa'da gördüm. Mustafa Bey getirtmiş ama pek bilindik bir sabun değilmiş. İngiliz bir sabun üreticisi. Ben de denemek için aldım bir tane, biraz kullanıp inceleme yapayım diyorum. @ihtilaf üstat görevlendirme yapmadan ben aldım ihaleyi üstüme Smile
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(20/12/2015, Saat: 01:01)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler komşum, bugün İmpa'da gördüm. Mustafa Bey getirtmiş ama pek bilindik bir sabun değilmiş. İngiliz bir sabun üreticisi. Ben de denemek için aldım bir tane, biraz kullanıp inceleme yapayım diyorum. @ihtilaf üstat görevlendirme yapmadan ben aldım ihaleyi üstüme Smile

@Chinaski çok güzel ürünler,hayırlı olsun
Kaç zamandır inceleme yapmıyordun,iyi oldu Smile
Culmak markası bir anda 60 yılllara götürdü sanki,şık vintage fırçaları vardı
(20/12/2015, Saat: 01:07)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Chinaski çok güzel ürünler,hayırlı olsun
Kaç zamandır inceleme yapmıyordun,iyi oldu Smile
Culmak markası bir anda 60 yılllara götürdü sanki,şık vintage fırçaları vardı
Üstat bayramda çok inceleme yapınca forum ahalisi biraz sıkılmış olabilir diye pek incelemelere bulasmıyordum da bu sabunu inceleyeceğim. Culmak ismi bende de çağrışım yaptı ama çıkartamıyorum bir türlü Smile
(20/12/2015, Saat: 01:10)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstat bayramda çok inceleme yapınca forum ahalisi biraz sıkılmış olabilir diye pek incelemelere bulasmıyordum da bu sabunu inceleyeceğim. Culmak ismi bende de çağrışım yaptı ama çıkartamıyorum bir türlü Smile

Culmak biraz porsuk kılı demek
Naylon fırçalar hafızayı bozmuş biraz Rolleyes
Naylonlarla takilmaktan unutmuş olabilirim üstat haklisin, yavaştan tekrar alıştırdım kendimi porsuklara ama fazla açılmadan bu sefer, ihtiyaç kadar Smile

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(20/12/2015, Saat: 01:14)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Naylonlarla takilmaktan  unutmuş olabilirim üstat haklisin, yavaştan tekrar alıştırdım kendimi porsuklara ama fazla açılmadan bu sefer, ihtiyaç kadar  Smile

Porsuk özlemini atlar bile dindirmedi değil mi Smile
Atlar fena tepti @ihtilaf üstat, o konuda İspanyollar iyi kazikladi beni Smile)

(20/12/2015, Saat: 01:18)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Atlar fena tepti @ihtilaf üstat, o konuda İspanyollar iyi kazikladi beni Smile)

Atlar her türlü para kazanıyor bizden ,fırça kullanmayanlarda ganyanda kaptırıyor parayı beygire Big Grin
At fırçalara giden parayla ganyan oynasaydın düşük ihtimal olsa da memnun kalma umudun olurdu

@recklesstr dostumuz bana kızmasın,at fırçayı sevenlere lafımız yok Smile
(20/12/2015, Saat: 01:24)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Atlar her türlü para kazanıyor bizden ,fırça kullanmayanlarda ganyanda kaptırıyor parayı beygire  Big Grin
At fırçalara giden parayla ganyan oynasaydın düşük ihtimal olsa da memnun kalma umudun olurdu

@recklesstr dostumuz bana kızmasın,at fırçayı sevenlere lafımız yok Smile

Eyvallah üstadım, ganyana para kaptıracağıma fırçaya yatırayım diyenler kulübündenim bende Big Grin Bir kere satın almış bulundum. "ATsan ATılmaz, satsan satılmaz" deyip break in çalışmalarına girdim ama bir yılda anca şekle şemale geldi fırça Smile
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
@ayha-al hayirli olsun.cok zarif bir ustura.sormayi ayiptir bu guzelim ganimetleri nerden buluyorsunuz?antika pazarlarindan mi?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: