En Son Ne Aldınız ?
Uzun zamandir yurtdisindan alisveris yapmiyorum bana fazla mesakatli geliyor.yerli piyasada ihtiyaclarini hallediyorum; impa ve satilik ilani acan geltir uyeleri saolsun Wink

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

(18/12/2015, Saat: 19:47)ozgun41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uzun zamandir yurtdisindan alisveris yapmiyorum bana fazla mesakatli geliyor.yerli piyasada ihtiyaclarini hallediyorum; impa ve satilik ilani acan geltir uyeleri saolsun Wink

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

+ 1
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
@btoprak güle güle kullanın, inşallah memnun kalırsınız bir de inceleme patlatırsınız Big Grin
(18/12/2015, Saat: 20:56)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @btoprak güle güle kullanın, inşallah memnun kalırsınız bir de inceleme patlatırsınız Big Grin
Üstad teşekkür ederim. İnceleme patlatmak mı ? üstad makineler konusunda inceleme yazabilir miyim bilmiyorum, nasıl yapılır bilmiyorum Sad. Ama açılmış başlığında -şayet başlığı yoksa yeni acarak- deneyimlerimi kısaca paylaşırım. Ama hoş bir inceleme çok zor Blush.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
(18/12/2015, Saat: 20:56)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @btoprak  güle güle kullanın, inşallah memnun kalırsınız bir de inceleme patlatırsınız  Big Grin

@ooppss üstad için bir inceleme patlatın @btoprak
Belki O da gaza gelir patlatır bir tane Big Grin
(18/12/2015, Saat: 21:22)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ooppss üstad için bir inceleme patlatın @btoprak
Belki O da gaza gelir patlatır bir tane Big Grin
SmileSmile.

Üstad büyüklerimiz bize ön ayak olurlar nasıl makine incelemesi yapılır öğretirler, biz de peşlerinden gitme cesareti buluruz sonra belki Blush

(18/12/2015, Saat: 21:25)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: SmileSmile.

Üstad büyüklerimiz bize ön ayak olurlar nasıl makine incelemesi yapılır öğretirler, biz de peşlerinden gitme cesareti buluruz sonra belki Blush

Üstad biraz okudum gördüm forumda Smile
İlk önce incelenecek alet baskülde tartılıyor Big Grin
Sonra cetvelle boyunun ölçüsü alınıyor
Yamuksa düzeltiliyor Rolleyes
Tamam @ihtilaf üstadım, ben de bir bakayım önceki incelemelere. Şimdi baskülü nereden bulacağız üstadım bu arada SmileBig Grin.

Aleti tartmak önemli bir adım, es geçilmemesi gerek Big Grin.

@btoprak, güle güle kullanın, güzel alet.
Haydi hayırlı tıraşlar...
Bir de yamuk duzeltiliyormuş @OnLyTNT üstad, slant gitti desenize SmileBig Grin.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: