En Son Ne Aldınız ?
9qz1NO.jpg

2,5 yıldır kullandığım biotherm yüz yıkama jeli bitince haftasonu bu ürüne denk geldim, tıraş öncesi kullanılabileceği yazıyor üstünde, daha denemedim ama kokusu gerçekten çok güzel, şimdiye kadar kullandığım kiehl's lardan memnun kalınca fiyatı da nisbeten uygun olan bu ürüne de bir şans vereyim dedim.
(14/12/2015, Saat: 15:33)Saltuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir de el sabunu gibi sert hic bitecek gibi durmuyor

Aynen öyle üstadım Smile.
(14/12/2015, Saat: 15:43)kerimovic Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 9qz1NO.jpg

2,5 yıldır kullandığım biotherm yüz yıkama jeli bitince haftasonu bu ürüne denk geldim, tıraş öncesi kullanılabileceği yazıyor üstünde, daha denemedim ama kokusu gerçekten çok güzel, şimdiye kadar kullandığım kiehl's lardan memnun kalınca fiyatı da nisbeten uygun olan bu ürüne de bir şans vereyim dedim.

Üstad hayırlı olsun. Nereden aldınız?

Sent from my iPhone using Tapatalk
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(14/12/2015, Saat: 17:26)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstad hayırlı olsun. Nereden aldınız?

Sent from my iPhone using Tapatalk

teşekkür ederim, bağdat caddesindeki mağazadan aldım, bildiğim kadarıyla istanbulda birçok şubesi var.
Bir süredir birsey almiyordum, ama sonunda Rooney #1 büyük abisine kavustu, #3..

4vjsdk.jpg
(14/12/2015, Saat: 23:08)naayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir süredir birsey almiyordum, ama sonunda Rooney #1 büyük abisine kavustu, #3..

4vjsdk.jpg

Ben yine de #1 derim üstad, cok şirin duruyor Smile.
@Saltuk komşumun önerisi üzerine bebak acı badem sütü ve bir süredir merak ettiğim için rebul balsam aldım. (Ürünleri hizlial'dan aldım)

24ytvsg.jpg
@btoprak #1  şirin dediğiniz gibi Smile Henüz tıraş için deneme fırsatım olmadı ama #3'ün kılları daha önce elimden geçen bütün fırçalardan farklı Wink
(15/12/2015, Saat: 01:53)naayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @btoprak #1  şirin dediğiniz gibi Smile Henüz tıraş için deneme fırsatım olmadı ama #3'ün kılları daha önce elimden geçen bütün fırçalardan farklı Wink

Yok üstad hiç aklım çelinmiyor, kanmıyacağım, merak etmeyeceğim. Hayır üstad hayır, kesinlikle hayır, ben fırça dosyasını kapattım ki zaten Tongue .
(15/12/2015, Saat: 01:36)ms_1907 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Saltuk komşumun önerisi üzerine bebak acı badem sütü ve bir süredir merak ettiğim için rebul balsam aldım. (Ürünleri hizlial'dan aldım)

24ytvsg.jpg

Hayırlı olsun üstad, iyi günlerde kullanın.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: