En Son Ne Aldınız ?
@izbe, kara Şövalye aksam karanlığında ortaya cikiyor abi Smile

Sent from my iPhone using Tapatalk
https://instagram.com/turkishrazor/
Satılıklarım: http://www.geltir.com/showthread.php?tid=7313
                http://www.geltir.com/showthread.php?tid=7738
Smile Smile Smile Doğru doğru unutmuştum ben onu. Smile Smile
@izbe komşum hayırlı olsun çok güzel fırça, ikincisi de gelseymiş beraber keşke.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Çok güzel görünüyor. Güle güle kullanın @izbe komşum. Bilmiyorum siz ne dersiniz ama değişik fırçalar kullandıkça geleneksel tıraşta asli unsurun fırça olduğunu anlıyorsunuz. Diğerleri de (tıraş aleti, sabun, jilet vs.) tıraş için doğrudan etken ama yine de fırçanın yarattığı fark bir başka.
@Chinaski hocam çok teşekkür ederim. Knot tan yana biraz endişem vardı malum kampanya ürünleri biraz ikinci kalite oluyor. Ama Knot harika gibi bakalım test sürüşünde nasıl çıkacak.

Bu arada fırçayı şöyle bi elime aldım, buna mı bu kadar para verdim ben dedim yahu. Smile Arkadaş ne fırçaymış, 9 fırça sattık gene de bütçeyi düzeltemedik. Bir daha ben almam. Değil black friday, "pitch black whole week yapsınlar" gene yokum ben.
(07/12/2015, Saat: 16:09)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Chinaski hocam çok teşekkür ederim. Knot tan yana biraz endişem vardı malum kampanya ürünleri biraz ikinci kalite oluyor. Ama Knot harika gibi bakalım test sürüşünde nasıl çıkacak.

Bu arada fırçayı şöyle bi elime aldım, buna mı bu kadar para verdim ben dedim yahu. Smile Arkadaş ne fırçaymış, 9 fırça sattık gene de bütçeyi düzeltemedik. Bir daha ben almam. Değil black friday, "pitch black whole week yapsınlar" gene yokum ben.

Bence kullanınca wooww etkisi olacaktır üstat. Çok yaygın olmayan ve şık bir sapı var bana kalırsa. Bir süre sanırım fırça piyasası durulur forumda zaten Smile
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(07/12/2015, Saat: 16:08)ms_1907 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel görünüyor. Güle güle kullanın @izbe komşum. Bilmiyorum siz ne dersiniz ama değişik fırçalar kullandıkça geleneksel tıraşta asli unsurun fırça olduğunu anlıyorsunuz. Diğerleri de (tıraş aleti, sabun, jilet vs.) tıraş için doğrudan etken ama yine de fırçanın yarattığı fark bir başka.

Bence asli unsur kişinin kendisi hocam. Hergün farklı kombinasyonlarla farklı tadlar almaya çalışıyoruz. Nefs imizi tatmin etmeye çalışıyoruz. Fırça/sabun/jilet bahane muhabbet şahane yani. Smile
(07/12/2015, Saat: 15:26)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Saltuk

Dostum bende almayı dusunuyorum. Senelerdir kartuslu kullanmadım. Kullandıktan sonra yorumunu alabilirmiyim. WTG,XTG yaptıgında sonuc nasıl oluyor? DE den farkı varmı?

Elbette abi yazarim. DE den vazgecmem aslinda biraz fantazi benimkisi. Hosuma giderse arada bir eski sensor excel kartuslariyla kullanicam.

@izbe ustadim sapi gayet guzel gorunuyor iyi gunlerde kullanin. Dikkat edin ama bu kadar guzel fircadan sonra bikip firca begenmeyebilirsiniz Smile
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
(07/12/2015, Saat: 16:16)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bence asli unsur kişinin kendisi hocam. Hergün farklı kombinasyonlarla farklı tadlar almaya çalışıyoruz. Nefs imizi tatmin etmeye çalışıyoruz. Fırça/sabun/jilet bahane muhabbet şahane yani. Smile

Aslında doğru söylüyorsunuz, önemli olan paylaşım, muhabbet ama bir de gaza gelmesek Smile Sürekli bir şeyler deniyoruz, biri bitmeden diğerini alıyoruz. Bugün ne oldu biliyor musunuz? Sabah eşimin kozmetik malzemelerini koyduğu dolaba gözüm ilişti. Benim tıraş malzemelerim daha kalabalık görünüyordu Big Grin Şok oldum ve abarttığımı anladım. Bir yerde duracak mıyım? Sanmam, tat almaya devam Smile
8140bc692493ed36b750e0ec15a9343d.jpg

Dark Knight beklerken Dark Horn geldi, ondan koymamistim buraya. Cumartesi elime ulasti ama Mark ile konusunca kullanmadan geri gondermeye karar verdim. Yeni partiden gelecek bizim Dark Knight, yilbasini bulur dedi Mark.

@izbe , gule gule kullan hocam. Ben bir turlu isinamadim bu italyan mermeri desenine. Eminim gercekte cok daha guzeldir.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: