İnternetten Seçmeler
surgicalshavepreprazor.jpg

Surgical_prep_razor_Medical_razor_shavin...20x220.jpg
@ooppss
Ulkemizde ki tıraş kültürü, bilgisi bu kadar işte.
Hepsiburada bahsettiginiz proraso ürünlerinin sabunlarını, tıraş kategorisine koymak yerine duş/banyo sabunu kategorisi altına koymuş. Smile
Banyo kategorisi altından almak yerine, yine gider konusuna hakim mustafa kardesimizden alırım. Hem fiyatlarda impa da az da olsa daha uygun gördüğüm kadarıyla.
Ama bilgi verdiginiz icin ayrıca tesekkurler ustad.

@ihtilaf
Abi bu alet ne ilginc birsey.
Sanırım hastanelerde ameliyat öncesi kullandıkları tıraş aletleri. Sakal tıraşı olur mu bilemiyorum. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(06/12/2015, Saat: 15:25)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ooppss
Ulkemizde ki tıraş kültürü, bilgisi bu kadar işte.
Hepsiburada bahsettiginiz proraso ürünlerinin sabunlarını, tıraş kategorisine koymak yerine duş/banyo sabunu kategorisi altına koymuş. Smile
Banyo kategorisi altından almak yerine, yine gider konusuna hakim mustafa kardesimizden alırım. Hem fiyatlarda impa da az da olsa daha uygun gördüğüm kadarıyla.
Ama bilgi verdiginiz icin ayrıca tesekkurler ustad.

@ihtilaf

(06/12/2015, Saat: 15:38)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sanırım hastanelerde ameliyat öncesi kullandıkları tıraş aletleri. Sakal tıraşı olur mu bilemiyorum. Smile

dikdik hocam cihankeskin in bilmediği bişey yok sanırım: ) cihan hocam uzun sakallilar için plastik kullan at DE olabilir mi denemek lazim
Cerrahi öncesi tiras fakat fiyatları neredeyse bizim DE aletler kadar
(06/12/2015, Saat: 15:25)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

@ihtilaf

dikdik abi sizin bir ürün inceleme borcu vardı
Bu plastik aleti yazalım size: D
@ihtilaf

hahaha, abi senin son yazdıgını okuyunca, hani ilac pazarlamacıları vardır ya doktor kapılarında bekler, elimde impadan doldurdugum DE lerle dolu deri canta, doktorlara tanıtım yaparken hayal ettim kendim ne alaka ise Smile

"Efenim bugune kadar hastalarımızda kullandıgınız plastik aletler yerine benzer fiyatlara hasta memnuniyetini arttıracak, sizin uzman olarak detaylara ve kaliteye ne kadar önem verdiginiz konusuna vurgu yapan şu elimdeki merkur ....... diyerekten Smile Smile

Ah ihtilaf kardeşim, ben ögrenciyken de böyleydim. Hep son dakikacı adamdım. Dersimizi çalışıp 3-5 inceleme birden çıkarıcaz herhalde artık yapcak bişey yok.
@dikdik_s
Ha Ha abi iyi benzetme oldu
Ortopedi için fatip
Kalp göğüs için 11C
Sırt için Joris
Beyin cerrahi için de r41 verelim: )
(06/12/2015, Saat: 16:43)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: dikdik hocam cihankeskin in bilmediği bişey yok sanırım: ) cihan hocam uzun sakallilar için plastik kullan at DE olabilir mi denemek lazim
Cerrahi öncesi tiras fakat fiyatları neredeyse bizim DE aletler kadar

Estafurullah hocam. Smile Fiyatlarının pahalı olması belki de steril oldukları için olabilir. Biraz da tabi tıbbı alet satanların yüksek kar marjları. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(06/12/2015, Saat: 17:16)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Estafurullah hocam. Smile Fiyatlarının pahalı olması belki de steril oldukları için olabilir. Biraz da tabi tıbbı alet satanların yüksek kar marjları. Smile

Evet bunlar olsa gerek
Steril aklıma geldi kar marjı gelmemiş ti
Biz gene ucuza buluyoruz OC yi hemde metal
(06/12/2015, Saat: 15:38)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sanırım hastanelerde ameliyat öncesi kullandıkları tıraş aletleri. Sakal tıraşı olur mu bilemiyorum. Smile

Veterinerler de kullanıyor galiba bu aletleri Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: