En Son Ne Aldınız ?
Öncelikle son 2 gündür pek giremedim. Bütün komşularım aldıklarını iyi günlerde kullansınlar.

Benim ilk alışverişim bu sefer çok da tıraşla alakalı değil. G&C den ufak bir paket aldım. Resimdeki fırça askısı @candova komşumun. EJ Moustache Wax ise @chinaski komşumun. Ben ise Muhle seyahat kabı dışında bu sefer tıraşla ilgili bir şey almadım. Baktım kış geliyor hem kendime hem de hatun kişiye envai çeşit lip balm aldım. Ben en çok D.R. Harris'in balmını beyendim. Bir süre kullandıktan sonra tıraş dışı kozmetik bölümlerinde incelemelerini yazarım. Bir de asla son bulmayan göz altı morlukları için D.R. Harris Crystal Eye Gel aldım. Bakalım işe yarayacak mı?

2mhsj29.jpg

Beni uzun süredir en mutlu eden paket ise dün @onur98 'den geldi. Resimdeki 2 fırça Fokion'un 2 fırça ise Vangelis'in. Sonuncu fırça ise benim Blonde Badger 2 Band. Uçları inanılmaz derecede yumuşak bir fırça. Sanki yüzünüze pamuk değmiş gibi. İlk denememde çok hoşuma gitti. Bir süre daha kullandıktan sonra deneyimlerimi daha detaylı paylaşacağım.

349dnpk.jpg
rhr6sg.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
dcd1dc9e668cd22b2c1a6e2ca6d409fb.jpg

OnlyTNT hocama tesekkur ederim, anlattigindan bile temiz geldi iki alet. Oldukca keyifli duruyorlar.
(03/12/2015, Saat: 01:28)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: OnlyTNT hocama tesekkur ederim, anlattigindan bile temiz geldi iki alet. Oldukca keyifli duruyorlar.

Hayırlı olsun @Aleksey. Gem G-bar'ı feather SE jilet ile kullanabiliyorsun ama önce normal bir gem jiletinin omurgasını sökmen lazım. Güle güle kullan.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(03/12/2015, Saat: 01:28)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: dcd1dc9e668cd22b2c1a6e2ca6d409fb.jpg

OnlyTNT hocama tesekkur ederim, anlattigindan bile temiz geldi iki alet. Oldukca keyifli duruyorlar.

Güle güle kullanın Wink .
Haydi hayırlı tıraşlar...
Envai çeşit sentetik hatta at kılı fırçaları denedikten sonra, baktım olmuyor porsuk fırçaya dönmeye karar verdim. Koskoca endüstriye karşı Don Kişot olunmuyor zaten, hayvanlara acıdığım kadar cildime de acımam lazım Smile Black Firday kampanyasından Tipsoft Manchurian fırça almıştım. Onur hocama teşekkürler.
111sda1.jpg
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(03/12/2015, Saat: 01:28)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: dcd1dc9e668cd22b2c1a6e2ca6d409fb.jpg

Hocam güle güle kullanın.. özellikle g-bar bana göre üretilmiş en yakışıklı alet.. arkadaki ağır abi ise zaten en favorilerimden birisi.. ikisinin de durumları çok çok iyi gözüküyor uzun yıllar keyifli tıraşlar dilerim..
@Aleksey

Dostum hayırlı olsun. Makinalar yanıyor. Ruhsat lazım mı bunlara silah gibi duruyorlar bilmeyen için Smile
Tıraş bir "keyif" ise fırça bunun temeli.
iyi günlerde kullan @Chinaski
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
(03/12/2015, Saat: 11:21)Kerkenez Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam güle güle kullanın.. özellikle g-bar bana göre üretilmiş en yakışıklı alet.. arkadaki ağır abi ise zaten en favorilerimden birisi.. ikisinin de durumları çok çok iyi gözüküyor uzun yıllar keyifli tıraşlar dilerim..

Teşekkür ederim hocam. Eldeki tutuşuna alışamadım ancak bu Gem aletlerin mekanizmaları, jiletler falan çok hoşuma gitti. Bu kadar senelik alet, hala tıkır tıkır çalışıyor. MMOC'da sadece biraz brassing var onun dışında o da temiz. Bakalım onun tıraşı nasıl olacak.

(03/12/2015, Saat: 13:12)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Aleksey
Dostum hayırlı olsun. Makinalar yanıyor. Ruhsat lazım mı bunlara silah gibi duruyorlar bilmeyen için Smile

Haha valla MMOC'un silah gibi tehlikeli olduğunu okudum ancak GBar çok uysal, kes demeden kesmiyor.
Ruhsat işini soracağım, şimdilik odadan çıkmıyorlar. Big Grin
(03/12/2015, Saat: 10:45)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Envai çeşit sentetik hatta at kılı fırçaları denedikten sonra, baktım olmuyor porsuk fırçaya dönmeye karar verdim. Koskoca endüstriye karşı Don Kişot olunmuyor zaten, hayvanlara acıdığım kadar cildime de acımam lazım Smile Black Firday kampanyasından Tipsoft Manchurian fırça almıştım. Onur hocama teşekkürler.
111sda1.jpg

Idealizmin makus talihi Smile...neyse üstad en azindan denedin--hayırlısı olsun... fırça güzel güle güle kullan -da bu Tipsoft fırçaların avrupa mümessilliği yokmu..edinmek istersek ne yapıyoruz?
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: