En Son Ne Aldınız ?
Satılık ilanı açmayı düşündüm ancak, en az 50 mesaj sınırı var ilan kurallarında. Sınırı geçtiğimde müsait olursam ilan açmayı düşünüyorum. Kısa bir hesaplama ile 1 kilo sabun 4-5 yılıma ambargo koyabilir traş sabunu konusunda.

Alma sebebim ise fiyat/miktar olarak çok ama çok uyguna geliyor olması idi.
(01/12/2015, Saat: 11:07)Hakann Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fotoğraf ekleyemiyorum. Ancak bende 10 Kasım tarihinde İmpa Ticaret'ten 1000ml Cella sabun almıştım. Sabun gerçekten çok güzel.

(01/12/2015, Saat: 12:19)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Baba napican tek basina 1kilo sabunu. Satilik olarak cikarabilirsin 2ye 3e bolerek daha once arkadaslar o sekil yapmisti.

Sürekli Cella kullanan birisi için çok mantıklı, çünkü 150 ml.'lik cella 25 TL. 1000 ml.'lik cella 80 TL. (impa fiyatları) Orantı kurarsan yarı yarıya fiyat farkı var. Ama,
sana hak veriyorum @dikdik_s komşum. Gerçi Cella daha çabuk tükeniyor ama sabun genel olarak zor biten bir ürün. İnsan sıkılıyor, başka ürünler denemek istiyor. Benim profilimdeki (hafta içi her gün tıraş olan) birisi için herhalde 2 sene yeter bu sabun.
(01/12/2015, Saat: 12:58)ms_1907 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sürekli Cella kullanan birisi için çok mantıklı, çünkü 150 ml.'lik cella 25 TL. 1000 ml.'lik cella 80 TL. (impa fiyatları) Orantı kurarsan yarı yarıya fiyat farkı var. Ama,
sana hak veriyorum @dikdik_s komşum. Gerçi Cella daha çabuk tükeniyor ama sabun genel olarak zor biten bir ürün. İnsan sıkılıyor, başka ürünler denemek istiyor. Benim profilimdeki (hafta içi her gün tıraş olan) birisi için herhalde 2 sene yeter bu sabun.

Kesinlikle bende katılıyorum haftada 3 defa traş olmaktayım, kullandığım sabun ise yalnızca "Cella" (arkoyu emekliye ayırdım). Ancak ekonomik olarak düzlüğe çıktığımda diğer markalardan da edinmeyi düşündüğüm için oldukça uzun zaman yetip artacağı için paylaşmayı düşünmekteyim bende.
(01/12/2015, Saat: 13:04)Hakann Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kesinlikle bende katılıyorum haftada 3 defa traş olmaktayım, kullandığım sabun ise yalnızca "Cella" (arkoyu emekliye ayırdım). Ancak ekonomik olarak düzlüğe çıktığımda diğer markalardan da edinmeyi düşündüğüm için oldukça uzun zaman yetip artacağı için paylaşmayı düşünmekteyim bende.

Hava almayacak şekilde iyice paketlemenizi öneririm, bir süre sonra kurumaya başlayabilir.

Ve dikkat edin, sakın yemeyin Big Grin

İzbe komşumuz sağolsun. Kullanmaktan çok tipine duruşuna kutusuna hayran kaldığım bir fırçam oldu. Görür görmez aşık olmustum.
10y2wj4.jpg
@dikdik_s Zaten böyle kutusu olan başka da fırça görmedim hali hazırda. Kutusu da, kendisi de çok güzel.
Güle güle kullanın.
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
(01/12/2015, Saat: 15:42)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İzbe komşumuz sağolsun. Kullanmaktan çok tipine duruşuna kutusuna hayran kaldığım bir fırçam oldu. Görür görmez aşık olmustum.
10y2wj4.jpg

hayırlı olsun çok güzel görünüyor

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
(01/12/2015, Saat: 15:42)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İzbe komşumuz sağolsun. Kullanmaktan çok tipine duruşuna kutusuna hayran kaldığım bir fırçam oldu. Görür görmez aşık olmustum.
10y2wj4.jpg

Yanlış hatırlamıyorsam @izbe komşunun incelemelerinde en çok eleştirdiği hususlardan biridir fırçaların kutuları Smile Belki de elindeki tek güzel kutulu olan bir ürünü vermiş size. Fırça çok yakışıklı. Güle güle kullanın.
Daha güzelleri sizlerin olsun arkadaşlar sagolun.
Zaten @izbe kardesim kutuyu bana sattı, fırça hediyesiymis Smile
Bu arada sabah dün gelen razorock plissoft u kullandım. Once bir kucumsemistim sentetigi ama kullanınca hosuma gitti bilginize.

Not: @tipsol kardesimizden aldıgım silvertip te yolda sanırsam. Yarın gelirse hergün icin 1 adet olmak uzere,3 gunde 3 fırca tamamlamıs olacaz kısmet olursa..
Üstad ...fırça değilde ambalaj odakli ürün edinmek istersen Kent markasını tavsiye ederim...yanısıra icindekilerde Wink fena değildir hani...bu arada yeni ürünler icin keyifli kullanimlar diliyorum...

A0001 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: