SAÇ BAKIM SABUNU DENEMEK İSTEYEN ?
Arkadaşlar Merhaba

Birkaç senedir hobi amaçlı sabun üretiyorum. Geleneksel tırasa da bu sabun sevdam vesilesi ile basladım  Smile

Bircok farklı amac icin farklı turlerde bircok farklı calısmam oldu. Sizlerle paylaşmak istediğim son calısmam ise ozellikle saçta kullanım amacıyla gelistirdigim sabundur.

icerik: Hint yagı , hindistan cevizi yağı , zeytin yağı , badem yağı

Gunumuzda hızlı tuketim kozmetikler resmen birer zehir yuvası. Binbir turlu kimyasal içeren urunleri kullanmak ve sac dokmektense , her zaman dogal urunlerden yola cıktım ve belki sizlerden geleck yorumlara gore bu sabunu gelistirip piyasaya surecek bir is planı olusturacagım

Esans ve turevleri icermez, şahsına münhasır cok cok hafif bir hindistan cevizi kokusu barındırır.

Bu sabunu denemek ve konu altına yorumlamak için 5 adet gonullu isterim   Big Grin

Bir ihtimalle talep cok olursa sabunları bolup gonderebilirim.

Bahsi gecen tıras sabunlar  resimde sol taraftakilerdir

2nk03mc.jpg
kitlenin yaş ortalaması düşünüldüğünde önce saçı olan 5 kişi bulunabilmesi önem kazanıyor tabi Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
İnşallah bulabiliriz Smile

Komşum bir tane sana yollayayım olmazmı? Saç yok diyorsan tıraş oncesi sabunu? Smile
Biraz anlatın, dökülmeye, kepeğe v.s.iyi geliyor mu?

LG-D802TR cihazımdan gönderildi
Azubel hocam uygun görürseniz ben denemek.isterim saç bakım sabununuzu... Omzuma kadar filan gelen saçım var Smile zeytinyağı defne sabunu denedim geçen fakat saçımı çok kuruttu... Şampuan kullanmayı da bırakmak istiyorum açıkçası doğal ve kurutmayan bir sabun bulsam.. Küçük bir parça kaldıysa elinizde denemek ve seve seve yorum yazmak isterim....
Benim de saçlar uzun, kıvırcık ıslanınca kürek kemiğini geçiyor. Şu an "Nude" diye bir şampuan kullanıyorum parabensiz, memnunum şampuandan. Daha önce hiç sabunla yıkamayı denemedim isterseniz sizin sabunları da deneyip yorum yapabilirim.
Sac konusunda pek cok urun denedim, hep de dogalliktan yanayim. Ben de deneyebilirim
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
(27/11/2015, Saat: 21:56)Azubel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnşallah bulabiliriz Smile

Komşum bir tane sana yollayayım olmazmı?  Saç yok diyorsan tıraş oncesi sabunu?  Smile

hocam düşünmeniz bile yeter çok teşekkürler
ben hatay mehmet aydın defne sabunu kullanıcısıyım
gayette memnunum

arkadaşlarımızında sabunlara bir şans vermesini dilerim
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(27/11/2015, Saat: 23:55)brkdmn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Azubel hocam uygun görürseniz ben denemek.isterim saç bakım sabununuzu... Omzuma kadar filan gelen saçım var Smile zeytinyağı defne sabunu denedim geçen fakat saçımı çok kuruttu... Şampuan kullanmayı da bırakmak istiyorum açıkçası doğal ve kurutmayan bir sabun bulsam.. Küçük bir parça kaldıysa elinizde denemek ve seve seve yorum yazmak isterim....

Tabiki çok memnun olurum. Özelden adresinizi rica edebilirsem en kısa zamanda gondermeye calısırım. (Birde hangi sabundan istediğinizi yazarsanız karıştırmayayım)
(27/11/2015, Saat: 22:20)hknz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Biraz anlatın, dökülmeye, kepeğe v.s.iyi geliyor mu?

LG-D802TR cihazımdan gönderildi

Dökülmeye iyi geldiğini iddia edemem tabiki fakat içerdiği yağlar bakımından, hint yağı 1 numaralı saç bakım ve besleyici yag olarak kabul edilir. Hindistan cevizi yağı temizleyiciozelligi ve daha yogun kopurmesi , zeytinyagı da sac derisini nemlendirici ozellige sahip. Bu acıdan guzel bir kombinasyonla saglıklı bir bakım sagladıgını dusunuyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Deterjan, el sabunu vs tercihleriniz Lord Sparhawk 72 94,932 10/07/2020, Saat: 10:57
Son Yorum: Fenotip
Wink Diş Macunları,İpleri ve Bakım Ürünleri korhan 108 124,160 28/05/2020, Saat: 17:18
Son Yorum: rating
  Kullandığınız Yüz ve Gözaltı Bakım Ürünleri ckeskin 8 6,765 21/05/2020, Saat: 02:12
Son Yorum: noneed
  Bıttım sabunu eskiuyemnt 22 28,459 08/09/2013, Saat: 20:50
Son Yorum: eskiuyemnt
  TABAC BANYO SABUNU martin 7 15,038 10/12/2012, Saat: 01:03
Son Yorum: yarhasan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: