En Son Ne Aldınız ?
(28/11/2015, Saat: 03:02)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 6gewc1.jpg

Üstad klasik takılıyoruz herhalde son zamanlarda. Size ikincisini aldıracak kadar iyi mi Rooney Smile ?

Okuduğum yorumlardan edindiğim his Rooney kılların ve düğümün Simpson düğümler yoğunluğuna ve karakteristiğine yakın olduğu yönünde. Yorumunuz nedir acaba ?
Aedan ve izbe üstadlar uyardı gerçi DLC kaplama sıkıntı çıkarabilir ve gümrüğe takilabilir diye ama bu bir yeni jenerasyon B1 kaplama olduğundan,  daha da önemlisi çok beğendiğimden dolayı Massdrop üzerinden İkon Slant sipariş ettim. Daha kargolanmadı ve 75 euro sınırını aştığından dolayı gümrüğe takılma ihtimali de var ama %20'yi de ödemeyi göze aldım. Hayırlısı artık beklemedeyiz Smile.

110vvqt.jpg
(28/11/2015, Saat: 09:12)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aedan ve izbe üstadlar uyardı gerçi DLC kaplama sıkıntı çıkarabilir ve gümrüğe takilabilir diye ama bu bir yeni jenerasyon B1 kaplama olduğundan,  daha da önemlisi çok beğendiğimden dolayı Massdrop üzerinden İkon Slant sipariş ettim. Daha kargolanmadı ve 75 euro sınırını aştığından dolayı gümrüğe takılma ihtimali de var ama %20'yi de ödemeyi göze aldım. Hayırlısı artık beklemedeyiz Smile.

110vvqt.jpg
İyi günlerde kullanın
Ben de vereli bayağı oldu
Yanlış hatırlamıyorsam 5 Aralık a kadar kargo yapılacakmış.
Bekleyelim Smile

Bir de, closed comb yeni Fatip i bekliyorum.

E5553 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
(28/11/2015, Saat: 10:19)crionics Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi günlerde kullanın
Ben de vereli bayağı oldu
Yanlış hatırlamıyorsam 5 Aralık a kadar kargo yapılacakmış.
Bekleyelim Smile

Bir de, closed comb yeni Fatip i bekliyorum.

Güzel yalnız değilmişim demekki Smile. Dertler paylaşıldıkça azalırmış biz de heyecanla bekleyelim üstad. 5.Aralik'ta -şayet tedarik sürecinde sıkıntı yaşanmazsa- dağıtıma başlamaları gerekiyor, hayırlısı Smile.
Her iki makineniz de hayırlı olsun bu arada.
(28/11/2015, Saat: 10:25)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel yalnız değilmişim demekki Smile. Dertler paylaşıldıkça azalırmış biz de heyecanla bekleyelim üstad. 5.Aralik'ta -şayet tedarik sürecinde sıkıntı yaşanmazsa- dağıtıma başlamaları gerekiyor, hayırlısı Smile.
Her iki makineniz de hayırlı olsun bu arada.
Üstadım teşekkür ederim.

https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
(28/11/2015, Saat: 09:05)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstad klasik takılıyoruz herhalde son zamanlarda. Size ikincisini aldıracak kadar iyi mi Rooney Smile ?

Okuduğum yorumlardan edindiğim his Rooney kılların ve düğümün Simpson düğümler yoğunluğuna ve karakteristiğine yakın olduğu yönünde.  Yorumunuz nedir acaba ?

Henüz iki fırçada elime geçmedi. Bende denemek için heyecanla bekliyorum..
(28/11/2015, Saat: 10:29)crionics Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım teşekkür ederim.

Bende varım hatta stand ile beraber sipariş ettim. İnş gümrüksüz elimize ulaşır.

Sent from my iPhone using Tapatalk
https://www.instagram.com/u1071/
Arkadaşlar herkesin yeni oyuncakları hayırlı olsun, bende @cihankeskin kardeşimizin ateşlediği black friday sendromunu 1 sabunla atlattım mutluyum.

e mail adresim tipsol@me.com
(28/11/2015, Saat: 13:14)utunc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende varım hatta stand ile beraber sipariş ettim. İnş gümrüksüz elimize ulaşır.

Hayırlı olsun üstad, şansımıza inşallah hepimizinki sıkıntısız geçer Smile.
(28/11/2015, Saat: 13:16)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar herkesin yeni oyuncakları hayırlı olsun, bende @cihankeskin kardeşimizin ateşlediği black friday sendromunu 1 sabunla atlattım mutluyum.

Teşekkürler tipsol üstadım, sizinki de hayırlı olsun Smile.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: