En Son Ne Aldınız ?
(25/11/2015, Saat: 01:02)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullanın @alfa komşum. Smile

Teşekkürler. Bu ara Roma mağazasında parfum vb. ürünlerle kombineli, indirimli yılbaşı paketleri varmış. O tarafa gideceklere duyurulur. Smile
Sonunda RazoRock Plissoft sentetik fırçam geldi. Smile

iqvwr8.jpg

908zgx.jpg

4qrabt.jpg
Vie-Long Epsilon At kılı fırça aldım G&C den
2w1uum1.jpg
16gzznb.jpg
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
9qqbR5.jpg
YWWVB2.jpg
yoojRn.jpg
Bugün hem yüz yıkamak hem de tıraş olurken denemek için Dalan Fresh Times sabunlardan aldım. İçeriğinde gliserin, sodium tallowate, linalool, limonene gibi maddeler var.
Merak ettiğim bir fırçayı almışsınız @Chinaski komşum güzel görünüyor, iyi günlerde kullanın.
(27/11/2015, Saat: 23:20)Turkuvaz1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merak ettiğim bir fırçayı almışsınız @Chinaski komşum güzel görünüyor, iyi günlerde kullanın.
Teşekkürler komşum, şimdilik deneme asamasindayim bakalım nasıl çıkacak.
@Chinaski komşum,

Karakteristik olarak genel bir değerlendirme yaptığınızda porsuk ve domuz kılına göre at kılının yeri nedir? Artıları, eksileri vs. nelerdir?

Bu arada fırça çok güzel görünüyor, güle güle kullanın.
@ms_1907 komşum teşekkür ederim. At kılı genelde porsuk ile domuzun arasında gosterilir, benim denediklerim domuza bir miktar daha yakın bir karakterdeydi. Bu fırça da domuz fırçaya yakın, at kılı fırçalar genelde, domuza göre daha yumuşak ama iyi bir porsuk kadar yumuşak değiller. Düğüm çapı ve yoğunluğuna göre omurgası değişiyor. Bendeki diğer at kılı vie-long 24mm ve biraz daha yayılan bir fircayken, epsilon 28/50 ve yoğun olduğu için yayılması çok az. Son olarak at kılı fırçaların eksi yani pure badger tarzda çizici uçlar mevcut düğümde (kuyruk kılları) bu da herkesin seveceği bir özellik değil Smile

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(28/11/2015, Saat: 02:19)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ms_1907 komşum teşekkür ederim. At kılı genelde porsuk ile domuzun arasında gosterilir, benim denediklerim domuza bir miktar daha yakın bir karakterdeydi. Bu fırça da domuz fırçaya yakın, at kılı fırçalar genelde, domuza göre daha yumuşak  ama iyi bir porsuk kadar yumuşak değiller. Düğüm çapı ve yoğunluğuna göre omurgası değişiyor. Bendeki diğer at kılı vie-long 24mm ve biraz daha yayılan bir fircayken, epsilon 28/50 ve yoğun olduğu için yayılması çok az. Son olarak at kılı fırçaların eksi yani pure badger tarzda çizici uçlar mevcut düğümde (kuyruk kılları) bu da herkesin seveceği bir özellik değil Smile

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Denemeye değer demek ki, özellikle vie-long'lar. Bilgilendirme için teşekkür ederim.
6gewc1.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: